Laukos
Graudkopība

Uzņēmums: Maizes tirgus Latvijā šogad apmēru ziņā būs ļoti līdzīgs iepriekšējam gadam0

Publicitātes foto.

Maizes tirgus Latvijā šogad apmēru ziņā būs ļoti līdzīgs iepriekšējam gadam, aģentūrai LETA prognozēja maizes ražotāja “Latvijas maiznieks” valdes loceklis Māris Daude.

Uz jautājumu, vai maizes tirgus šogad Latvijā kopumā būs audzis vai krities, viņš atbildēja, ka šis gads ir ļoti līdzīgs 2018.gadam – visi maizes ražotāji cenšas izlaist daudz dažādu jaunu maizes veidu un garšas. Katrs vēlas ar kaut ko jaunu pārsteigt savu pircēju.

Arī nākamo gadu Daude prognozēja līdzīgs šim gadam. Pēc viņa teiktā, pašlaik pircēji ir ļoti atvērti jaunumiem un katrs meklē jaunas garšas, ko pamēģināt.

Daude pagaidām atturējās prognozēt, kāds būs “Latvijas maiznieks” apgrozījums šogad, norādot, ka par precīzu apgrozījumu ir pāragri spriest, jo gada svarīgākie svētku mēneši vēl ir priekšā.

Vienlaikus viņš teica, ka uzņēmums turpina attīstīt eksportu. Šogad oktobrī “Latvijas maiznieks” pirmo reizi piedalījās starptautiskajā pārtikas izstādē “Anuga”, kas norisinājās Vācijā.

Iepriekš jau vēstīts, ka “Latvijas maiznieks” šogad sācis realizēt produkciju Norvēģijā, Zviedrijā un Somijā.
Saistītie raksti

Informācija “Firmas.lv” liecina, ka “Latvijas maiznieks” 2018.gadā strādāja ar 28,72 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 9,7% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa pieauga par 45% – līdz 680 649 eiro.

SIA “Latvijas maiznieks” pamatkapitāls ir 895 629 eiro, un tās lielākais īpašnieks ir Igaunijas kompānija “Maral Invest”. Uzņēmums ražo dažādu veidu maizi, kā arī konditorejas izstrādājumus. Zināmākie zīmoli ir maizes sērija “Zeltene”, “Vita!”, “Melnā”, “Īstenā rudzu maize”, sēklu maize “Pavasara”, “Galda”, “Sabile”, “Līgatne”.

LA.lv
LA
Laukos.lv
Laukos
PVD atgādina par nepieciešamību vakcinēt mājdzīvniekus pret trakumsērgu
2 dienas
SD
Sandra Dieziņa
Laukos
“Jaunpils pienotavas” valdi atstāj Raimonds Misa
2 dienas
LA
Laukos.lv
Laukos
Apbalvoti konkursa “Sakoptākais mežs” uzvarētāji
2 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LA
LA.LV
Latvijā
FOTO, VIDEO: Atvadās no akadēmiķa Jāņa Stradiņa 1
5 stundas
AL
Anda Līce
Latvijā
Anda Līce: Mati ceļas stāvus, uzzinot, ka emigrējuši jau esot 600 tūkstoši… 3
3 stundas
LE
LETA
Dabā
Svētdien Latvijā būs gaišāks laiks: jaunākā prognoze
7 stundas
LE
LETA
Sports
Ankipāns: Par vēlu atradām savu spēli
3 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Britu ministrei bažas par Krievijas mēģinājumiem ietekmēt priekšvēlēšanu kampaņu
4 stundas