Laukos
Tehnika

“Uzvara-Lauks” par 282 200 eiro iegādāsies lauksaimniecības tehniku0

Foto Pixabay.com

Lauksaimniecības uzņēmums SIA “Uzvara-Lauks” par 282 200 eiro plāno iegādāties dažāda veida tehniku, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā.

Par 122 000 eiro plānots iegādāties sējmašīnu, kuru piegādās lauksaimniecības tehnikas tirdzniecības uzņēmums SIA “Agritech”. Tāpat plānots iegādāties minerālmēslu izkliedētāju par 84 400 eiro, ko piegādās SIA “Amazone”. “Uzvara-Lauks” iegādāsies arī disku kultivatoru par 75 800 eiro, kuru piegādās SIA “Vaderstad”.

Lauksaimniecības tehniku plānots iegādāties līdz 2019.gada 1.decembrim, piesaistot finansējumu Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) pasākuma “Investīcijas materiālajos aktīvos” apakšpasākumā “Atbalsts ieguldījumiem lauku saimniecībās”.

Jau ziņots, ka “Uzvara-Lauks” pagājušajā gadā strādāja ar 7,647 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 3,6% mazāk nekā gadu iepriekš, bet peļņa pieauga 5,8 reizes un sasniedza 1,266 miljonus eiro.

“Uzvara-Lauks” izveidots uz kādreizējā kolhoza – agrofirmas “Uzvara” – bāzes. uzņēmuma pamatkapitāls ir 2,377 miljoni eiro. Uzņēmuma vienīgais īpašnieks ir Arnis Vējš.

“Uzvara-Lauks” audzē graudus un rapsi, kā arī lauku pupas, zirņus un graudaugu sēklas materiālus. Sabiedrībai pieder arī muzejs un kafejnīca atpūtas kompleksā “Miķelis”.

LA.lv