Laukos
Tehnika

Vācu kompānija ‘Fendt’ ievieš inovatīvu sistēmu traktoru vadībā0

Publicitātes foto.

Platforma FendtONE apvieno traktora sistēmas ar ofisa sistēmām (On-Board Welt un Off-Board Welt) vai vispār bez vietas piesaistes – ar mobilo iekārtu.

Pēc ražotāja vārdiem, Fendt kļuvis par pirmo ražotāju, kas apvienojis laika pārbaudīto traktora vadības sistēmu caur termināli ar platformu uzdevumu plānošanai un kontrolei, kas iepriekš bija izdarāms tikai birojā. Attēli gan traktora terminālī, gan uz datora online režīmā ir vienādi, un tas ļauj lietotājam nekļūdīgi tajos orientēties.

Pateicoties FendtONE sistēmai, menedžeris var plānot pasūtījumus vai lauka datus neatkarīgi no savas atrašanās vietas ar datora vai citas intelektuālās iekārtas palīdzību, lai pēc tam ar mobilajiem sakariem tos nodotu traktora vadības sistēmai.

Sistēmā FendtONE būs pieejamas aplikācijas SmartFarming versijām Power+ un Profi+, konkrēti – funkcija mašīnas vešanai pa sliedi; Fendt Task Manager – aplikācija darba uzdevumu efektīvai vadībai; Fendt Guide Sync – lauka datu vadībai, kā arī traktora lietojuma dokumentēšanai.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem
Vairāk lasiet žurnālā Agro Tops

LA.lv