Laukos
Tehnika

Vācu uzņēmums atradis inovatīvu pieeju kravu piekabes nostiprināšanai0


‘Hornung Auto Allrounder’
‘Hornung Auto Allrounder’
Publicitātes foto.

Izstādē “Agritechnika 2019” sudraba medaļu saņēmusi automātiskā Vācijas kompānijas All-Round Strapping kravu fiksējošā piekabe

Agrarsysteme Hornung, halle 4, stends A54

Precīza un droša kravas nostiprināšana ir īpaši svarīga, ja transportējam siena, salmu vai skābbarības rituļus. Tomēr, darot to, izmantojot stropes un roku spēku, pastāv liels risks, ka kaut kas noies greizi. Tāpat šā darba veikšanai nepieciešams pārāk daudz laika, kura, protams, ražas novākšanas laikā ir vien tik, cik ir…

Agrarsysteme Hornung piekabe nodrošina automātisku uzkrautās kravas nofiksēšanu ar stropju palīdzību mazāk nekā 60 sekunžu laikā.

Stropes atkarībā no kravas izmēriem iespējams uzlikt dažādās pozīcijās. Tās stiprinās pie piekabes sānos esoša stieņa, kura gali iestiprināti speciālās svirās piekabes priekšgalā un aizmugurē. Šīs sviras pārvietojas pa piekabes priekšējā un aizmugurējā borta ārmalu, nostiepjot stieni ar stropēm pāri kravai. Kad tas paveikts, speciāls mehānisms stropes automātiski nospriego, līdzīgi kā ietinot preci veikalā.

Ar šo piekabi pietiekami droši iespējams pārvietot arī neregulāras formas kravas un nekārtīgi saliktas ķīpas vai rituļus. Izmantojot šo unikālo piekabi, iespējams ievērojami samazināt kravas nostiprināšanas laiku, vienlaikus padarot transportēšanu drošāku un efektīvāku.
Vairāk par “Agritechnika” jaunumiem lasiet šeit

Vairāk lasiet žurnālā Agro Tops

LA.lv