Laukos
Lauku sēta

Vairākos Latvijas novados rīko “Medus dienu dravā”0

Foto – Andris Grīnbergs

Lai popularizētu medus produkciju, Latvijas Biškopības biedrība šodien vairākos novados rīko “Medus diena dravā”, kuras laikā interesenti bez maksas var apmeklēt dravas, iegūt zināšanas par bitēm, biškopja profesijas noslēpumiem, dažādām medus šķirnēm. Tāpat būs iespējams uzzināt, kā rodas medus, degustēt un iegādāties biškopības produktus.

Šogad dravas interesentiem ver biškopji Atis Vallis “Lejaslīvēs”, Krimuldas pagastā, Krimuldas novadā, Vladimirs Naglis un Lilita Plūme “Vēveros”, Vecpiebalgā, Brīvdabas muzejā, Alita un Ilmārs Gruguļi no zemnieku saimniecības “Bitnieki” Vārves pagastā, Ventspils novadā, Visvaldis Auseklis “Mauros”, Zentenes pagastā, Tukuma novadā, Baiba Tikuma “Mācību dravā “Strops”” Cīravas pagastā, Aizputes novadā un Žanis Jesko “Upmalās”, Nagļu pagastā, Rēzeknes novadā.

Biškopji gaidīs gan individuālus apmeklētājus, gan grupas, tajā skaitā ģimenes, darba kolektīvus, skolēnus un draugu kompānijas. Plašāka informācija biedrības mājaslapā www.strops.lv.

Latvijas Biškopības biedrība ir dibināta 1994.gadā un ir biškopju profesionālā organizācija, kas apvieno gan profesionāļus, gan iesācējus un amatierus.

LA.lv