Bizness, Kokapstrāde

Valmierā notiks seminārs par koksnes un mēbeļu eksporta iespējām

No 14.marta līdz 15.martam Valmierā norisināsies praktisks divu dienu eksporta seminārs koksnes un mēbeļu nozares pārstāvjiem, informēja Vidzemes plānošanas reģiona pārstāve Ieva Bīviņa.

Seminārā būs iespējams uzzināt, kā veiksmīgāk sākt pārdot ārvalstu tirgos, izmantojot eksporta speciālistus ārpakalpojumā.

Plānojot sākt eksportu, uzņēmēji saskaras ar virkni jautājumu, sākot ar nepieciešamību pēc analīzes par uzņēmuma un produkta gatavību eksportam, prioritāšu izšķiršanu, nereti arī atduroties pret ierobežotiem resursiem uzņēmuma iekšienē. Lai ģenerētu pārdošanas rezultātus, pastāv iespēja meklēt kompetences ārpus uzņēmuma, nododot eksporta pārdošanu speciālistiem ārpakalpojumā. Noskaidrot, kādas ir iespējas un riski šādai sadarbībai, modelēt sava uzņēmuma eksporta iespējas, apgūt praktiskus un interaktīvus rīkus, lai strādātu ar eksporta speciālistiem ārpakalpojumā, varēs divu dienu intensīvā seminārā.

Seminārā Vaimelā, Igaunijā, 12.un 13.martā aicināti piedalīties koka mēbeļu ražotāji, savukārt seminārā Valmierā 14.un 15.martā tematiski tiks vērsta uzmanība uz koka ēku un koka būvniecības produktu uzņēmumu segmentu.

Seminārā ar pieredzi dalīsies Jakob Saks, kuram ir 20 gadu pieredze eksporta projektu vadībā dažādos uzņēmumos, attīstot vairākus zīmolus no to pirmsākumiem līdz pasaules tirgiem. Viņš dalīsies pieredzē, kā strādāt ar eksporta speciālistiem ārpakalpojumā.

Tāpat ar septiņu gadu laikā gūto pieredzi, konsultējot dažādus uzņēmumus koka ēku un mēbeļu ražošanas segmentā par eksporta jautājumiem, dalīsies vadošā eksporta konsultanta Baltijā – “Gateway & Partners” konsultante Krista Pētersone.

1 komentārs

  1. Labdien,
    Nekustamā cilvēki ir tie, kuri zina, kā, lai nāk viņu glābt, lai to līdzīgu, kad tie cieš. Šis kungs. Sandijs man deva aizdevumu 80,000 eiro bez manis sarežģīt uzdevumu līmenī dokumenti, ko pieprasa bankas, kas kredītu pieteikumiem. Ja jums ir finansiālās grūtībās, sazināties ar viņu. Jo, pateicoties viņam, man tagad ir mana vietējā lielveikalā, tas ir mans pestītājs. Šodien es nezinu, ko darīt, tāpēc, ka ir iemesls, kāpēc es nolēmu, lai liecinātu viņa labā, jūs varat sazināties ar viņu pa e-pastu un sekot tā vadlīnijām, un jūs būsiet apmierināti ar 48 stundas maksimāli. Es varu apstiprināt, un no šī brīža tā ir noticis, ka jums ir nepieciešama aizdevuma, lūdzu, sazināties ar viņu. Tātad jūs, kas nepieciešama, piemēram, man, jūs varat rakstīt viņam un izskaidrot viņam savu situāciju, tas var jums palīdzēt, e-pasts : [email protected]

Pievienot komentāru