Laukos
Politika

Varēs pieteikties 3,68 miljonu eiro atbalstam uz jaunradi vērstiem projektiem lauksaimniecībā un mežsaimniecībā0

Foto: LETA

Lauku atbalsta dienests (LAD) izsludinājis projektu iesniegumu pieņemšanu Eiropas Savienības (ES) Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai atbalstam uz jaunradi vērstu projektu īstenošanai lauksaimniecības, mežsaimniecības un lauksaimniecības produktu pārstrādes nozarēs, kur pieejamais finansējums ir 3 685 500 eiro, liecina paziņojums oficiālajā izdevumā “Latvijas Vēstnesis”.

Projektu iesniegumus ES Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai un Lauku attīstības programmas apakšpasākumā “Atbalsts Eiropas Inovāciju partnerības lauksaimniecības ražīgumam un ilgtspējai lauksaimniecības ražīguma un ilgtspējas darba grupu projektu īstenošanai” otrās kārtas otrajā posmā pieņems no šā 23.jūlija līdz šā gada 23.augustam.

Projekta iesniegumus varēs iesniegt tie pretendenti, kuru projektu idejas apstiprinājusi Zemkopības ministrijas komisija un Eiropas Inovāciju partnerības lauksaimniecības ražīgumam un ilgtspējai darba grupa.

Iesniegto projektu īstenošanas beigu termiņš ir pieci gadi no LAD lēmuma pieņemšanas par projekta iesnieguma apstiprināšanu, bet ne ilgāk kā līdz 2023.gada 30.jūnijam.

LA.lv