Laukos
Bizness

Veikala “Maxima XX” Dārzciemā pārbūvē investēti vairāk nekā divi miljoni eiro 16

“Maxima Latvija” dārzeņu stendi. Foto no LA arhīva

“Maxima XX” veikala Dārzciemā, Nīcgales ielā, Rīgā pārbūvē un modernizācijā “Maxima Latvija” ir investējusi vairāk nekā divus miljonus eiro, īstenojot līdz šim vērienīgāko veikala pārbūves projektu Latvijā, informēja kompānijā.

Rekonstrukcijā ir atjaunota veikala fasāde un labiekārtota tā apkārtne, nomainīts autostāvvietas un jumta segums. Izveidots jauns veikala interjers ar pilnībā nomainītu apdari. Tāpat ir veikta iekšējo inženiertīklu nomaiņa. Veicinot energoefektivitāti, veikala telpās ir īpaši domāts par siltuma izmantošanu, ieviešot siltuma atgūšanu no tehnoloģiskā aukstuma iekārtām.

Veikals pēc rekonstrukcijas durvis vēris ceturtdien, 16.augustā. “Pēc četru mēnešu rekonstrukcijas darba veikals sagaida pircējus jaunā veidolā. Aprīkots ar modernu interjeru, ērtu iepirkšanās vidi un tehnoloģiskiem risinājumiem, kas veicina energoefektivitāti, jaunatvērtais veikals ir mūsdienīgākais “Maxima XX” formāta veikals Latvijā,” norādīja “Maxima Latvija” valdes locekle Kristīne Āboltiņa.

“Maxima XX” veikala telpas ir 3200 kvadrātmetru plašas. Veikalā strādās 68 darbinieki.

Jau ziņots, ka “Maxima” veikala rekonstrukcija ir daļa no “Maxima Latvija” šī gada investīciju programmas ar mērķi uzlabot klientu iepirkšanās pieredzi, kopumā investējot vairāk nekā 23 miljonus eiro. Programmā līdz gada beigām kopumā tiks rekonstruēti 15 veikali gan Rīgā, gan reģionos, kā arī atvērti vismaz pieci jauni dažāda formāta veikali visā Latvijā.

“Maxima Latvija” apgrozījums pērn bija 723,054 miljoni eiro, kas ir par 4,2% vairāk nekā 2016.gadā, bet tā peļņa palielinājās 1,9 reizes, sasniedzot 23,224 miljonus eiro.

“Maxima Latvija” reģistrēta 2000.gada 29.novembrī. Kompānijas pamatkapitāls ir 4,91 miljons eiro. “Maxima Latvija” pilnībā pieder Nīderlandē reģistrētajai kompānijai “Lincoln Land Erste B.V”. Uzņēmuma veikalu tīklu veido četru formātu 158 tirdzniecības vietas – pieci “Maxima XXX”, 24 “Maxima XX”, 127 “Maxima X” un divi “Maxima Express”.

LA.lv