Dārzeņi un augļi, Veikalā un tirgū

“Maxima” veikalos drīzumā nebūšot nopērkams “Borjomi” minerālūdens

Tuvākajā laikā Latvijas veikalos iespējams atsevišķu Gruzijas minerālūdens zīmolu produkcijas iztrūkums, informē mazumtirdzniecības uzņēmuma “Maxima Latvija” Korporatīvo attiecību departamenta direktors Jānis Beseris.

Kā norāda Beseris, Gruzijas minerālūdens piegādātāja “Borjomi” un mazumtirgotāja “Maxima Latvija” sadarbībā iespējams pārtraukums, tādēļ paredzams, ka tīkla veikalos var iztrūkt šī zīmola produkcija.

Tāpat paredzams, ka līdz ar “Borjomi” zīmola produkcijas iztrūkumu pārskatāmā nākotnē ir iespējams šī minerālūdens cenu kāpums tirgū.

Rodot operatīvu risinājumu, “Maxima Latvija” pircējiem tiks piedāvātas kvalitatīvas Gruzijas minerālūdens alternatīvas, norāda uzņēmumā.

“Atvainojamies pircējiem par radušos situāciju. Šī gada sākumā veikalos veicām vērienīgu cenu samazinājumu, kas bija iespējams, pateicoties kompleksam pasākumu kopumam, tostarp, uzņēmuma procesu efektivitātes uzlabošanai. Mēs saprotam un respektējam, ka ne visi piegādātāji spēs nodrošināt atbilstošu piedāvājumu. Turot savu solījumu pircējiem, esam spējuši operatīvi atrast risinājumu, turpinot pircējiem nodrošināt kvalitatīvu Gruzijas minerālūdeni – “Nabehlavi”. Ceram, ka drīzumā tomēr izdosies rast kompromisu un atjaunot sadarbību ar “Borjomi”, jo tas ir viens no iecienītākajiem Gruzijas produktiem pircēju vidū,” situāciju skaidroja “Maxima Latvija” komercdirektors Viktors Troicins.

Jau ziņots, ka šī gada sākumā mazumtirdzniecības uzņēmums “Maxima Latvija” samazinājis regulārās cenas teju 1000 ikdienas precēm. Pirms cenu samazināšanas tika veikts rūpīgs analītisks darbs, lai identificētu tās preču kategorijas un preču grupas, kuras pircējiem ikdienā ir svarīgas un biežāk nonāk iepirkumu grozos, tostarp arī minerālūdens. Regulāro cenu samazinājums teju 1000 precēm ir līdz pat 40%. Kopumā “Maxima Latvija” sortimentā ir 130 minerālūdens veidu, bet kopumā – līdz pat 60 000 dažādu preču vienību.

15 Komentāri

  1. Maldinošs virsraksts – Borjomi nebūs tikai Maxima veikalos, nevis veikalos vispār. Normāli cilvēki tāpat tajā slepkavu veikalā neiepērkas.

      1. Dumja rīcība no redakcijas puses, maldināt savu lasītāju. Maxima apzināti maldina lasītāju, lai attaisnotu savu rīcību attiecībā uz šiem apsurdajiem lēmumiem.

  2. Būtu labi pircējiem vispār zināt, kā pelna Rimi, Maxima un lielākie tīkli. Tad saprastu, ka no piegādātājiem te maz kas ir atkarīgs. būtu labāk nevis viņu relīzes vārds vārdā iekopējuši, bet pastrādātu kā nākas un noskaidrotu sabiedrībai svarīgu informāciju par to, kā uz mums iedzīvojas…

  3. Sauciet nu lietas īstajos vārdos – Maxima pieprasīja, lai piegāgātājs samazina cenu, bet tas vienkārši pasūtīja to dillēs. Un pareizi darīja! Piegādātājiem neļauj nopelnīt, darbiniekus izstrādina tā, ka jau uz robežas ar verdzību. Sen jau visiem ir skaidrs, ka strādājot 8-17 algotu darbu, vai tas būtu Latvijā, vai starptautiskā uzņēmumā, neko nenopelnīsi, knapi sanāks dzīvošanai – samaksāsi par īri, nopirksi pārtiku un atkal gaidi algu, varbūt starplaikā atļaujoties kādu mazu prieciņu. Ne visi var atļauties, maksājot uzreiz, nopirkt salonā jaunu telefonu, datoru, auto, uzturēt sev krāšņu sievieti. Pievienojies cilvēkiem, kas pārvalda savu dzīvi! Nauda, protams, nevar kalpot kā pilnīgi visu problēmu risinājums. Bet, kā vēsta sena tautas gudrība, labāk sēdēt skaistā un jaudīgā pilnpiedziņas Audi kā ar nanoūdeni mazgātā trolejbusā. Aizpildi savu Laimīgo loto biļeti un sāc Jaunu dzīvi, kura pārspēj tavus pat vispārdrošākos sapņus. Starp citu, vai zini, ka nākošajā EuroMillions izlozē, kura notiks jau šonedēļ, Džekpots ir prātam neaptverami vairāk kā 130 miljoni euro? Es jau atkal nopirku pāris desmitu biļešu ar skaitļu variantiem un, kā ierasts, paķēru klāt vēl desmit SuperDraw biļešu, kur Džekpots ir tikpat iespaidīgs – 130 miljoni. Pamēģini satikt savu veiksmi arī tu! https://goo.gl/X17csF Un neaizmirsti izmantot loto brokera īpašo piedāvājumu!

Pievienot komentāru