Laukos
Bizness

Veiktas izmaiņas “Maxima Latvija” padomē0

Mazumtirdzniecības uzņēmuma SIA “Maxima Latvija” padomē iecelta “Maxima Grupe” juridiskā departamenta vadītāja Jurgita Šlekīte, pastāstīja “Maxima Latvija” pārstāvis Jānis Beseris.

“Firmas.lv” liecina, ka izmaiņas padomē reģistrētas 27.decembrī, Šlekītei nomainot padomes locekli Eugeniju Filonovu.

Beseris skaidroja, ka jaunā padomes locekle Šlekīte jau vairākus gadus strādā “Maxima Grupe” kā juridiskā departamenta vadītāja, tādēļ tas esot loģisks solis, ka grupas ietvaros viņai uzticēts padomes locekles amats “Maxima Latvija”.

Savukārt Filonovs turpina darbu “Vilniaus prekyba” koncernā.

Uzņēmuma “Maxima Latvija” padomē turpmāk darbosies četri locekļi – tās priekšsēdētājs Petrs Jašinsks, viņa vietnieks Robertas Čipkus un padomes locekļi Viļus Rimkus un Šlekīte.

Jau ziņots, ka “Maxima Latvija” apgrozījums 2016.gadā bija 694 miljoni eiro, kas ir par 0,7% vairāk nekā 2015.gadā, bet kompānijas peļņa samazinājās par 37,5% un bija 11,98 miljoni eiro.

“Maxima Latvija” reģistrēta 2000.gada 29.novembrī. Kompānijas pamatkapitāls ir 4,91 miljons eiro.

“Maxima Latvija” pilnībā pieder Nīderlandē reģistrētajai kompānijai “Lincoln Land Erste B.V”, liecina “Firmas.lv” informācija. Patlaban “Maxima” veikalu tīklu veido triju formātu 154 veikali – 126 “Maxima X”, 24 “Maxima XX” un četri “Maxima XXX” veikali -, kas atrodas 46 apdzīvotās vietās Latvijā.

LA.lv