Laukos
Tehnika

Veiktas izmaiņas tehnikas tirgotāja “Ferrus” vadībā0

Publicitātes foto

Lauksaimniecības mašīnu, iekārtu un komunālās tehnikas vairumtirgotāja AS “Ferrus” valdes un personāla sastāvā ir notikušas izmaiņas, amatu atstājot valdes loceklim Viesturam Frišenbrūderam un viņa vietā ieceļot Rihardu Rāviņu. Savukārt pārdošanas direktora amatā Ivaru Klāsonu nomainījis Armands Berozs.

“Ferrus” 2001. gadā sāka darbību kā uzņēmums, kas praktizējās Vladimiras un Minskas traktoru rūpnīcu ražoto traktoru realizācijā un tehniskajā apkopē. Kopš 2004. gada uzņēmums klientiem piedāvā zīmolu “Antonio Carraro” un “Kioti” traktorus lauksaimniecības un komunālajām vajadzībām, kā arī to uzkarināmo un piekabināmo aprīkojumu.

Saskaņā ar “Firmas.lv” datiem, 2016.gadā “Ferrus” strādāja ar 6,243 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 0,8% mazāk nekā gadu iepriekš, tikmēr peļņa pieauga 2,3 reizes un bija 256 281 eiro.

AS “Ferrus” pamatkapitāls ir 2,625 miljoni eiro. Uzņēmums pieder sešām privātpersonām, tostarp kompānijas lielākajam akciju īpašniekam, Krievijas pilsonim Sergejam Akulovam. Tā kā uzņēmums ir Akciju sabiedrība, tam nav obligāti jāsniedz informācija par īpašniekiem Uzņēmumu reģistram, tāpēc šī informācija var neatbilst patiesībai.

LA.lv