Laukos
Gaļa un zivis

Vēl līdz 1. jūnijam var pieteikties gada balvai “Lielais loms 2018”0


Publicitātes foto
Publicitātes foto
Foto: ZM

Zemkopības ministrija (ZM) līdz 1.jūnijam aicina zivsaimniecības nozares uzņēmējus pieteikties balvai “Lielais loms 2018”.

Balvas mērķis ir veicināt zivsaimniecības nozares attīstību un nozīmīgumu sabiedrībā. Izvirzīt pretendentus konkursam aicināti ne tikai zivsaimniecības nozares uzņēmumi, bet arī nevalstiskās organizācijas un pašvaldības.

Pretendenti gada balvai “Lielais loms 2018” tiks vērtēti nominācijās “Gada zvejas uzņēmums”, “Gada akvakultūras uzņēmums”, “Gada uzņēmums zivju apstrādē” un “Jauns un daudzsološs nozarē”, kā arī jau tradicionāli tiks pasniegta speciālā balva nominācijā “Ieguldījums zivsaimniecības popularizēšanā”.

Pieteikumi dalībai šajās nominācijās jāiesniedz SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” konsultāciju birojos vai Lauku atbalsta dienesta (LAD) reģionālajās lauksaimniecības pārvaldēs, vai LAD Centrālajā aparātā Klientu apkalpošanas daļā, Rīgā, Republikas laukumā 2.

Tāpat šogad tiks pasniegta balva “Par mūža ieguldījumu zivsaimniecībā”, kas tiek piešķirta personai par ilgstošu un nozīmīgu ieguldījumu zivsaimniecības nozares attīstībā. Pretendentus šai balvai var izvirzīt zivsaimnieku nevalstiskās organizācijas un pašvaldības. Lai pieteiktu pretendentus balvai “Par mūža ieguldījumu zivsaimniecībā”, jāiesniedz pieteikumu ZM Preses un sabiedrisko attiecību nodaļā, Rīgā, Republikas laukumā 2, 2302. telpā (tālr. 67027622), e-pasta adrese: [email protected]

Katrā nominācijā noteiks vienu laureātu, kurš saņems balvu “Lielais loms 2018”, ZM diplomu un naudas balvu. Tāpat vērtēšanas komisija varēs lemt arī par veicināšanas balvu saņēmējiem. Plānots, ka laureātu godināšanas pasākums notiks 2018. gada nogalē Ādažos.

LA.lv