Laukos
Bizness

Vēl vairāk “Kāruma” biezpiensieriņu 0

Foto LETA

Koncerna “Food Union” piena pārstrādes uzņēmums SIA “Rīgas piensaimnieks” par kopumā 2,85 miljoniem eiro plāno iegādāties divas biezpiena sieriņu ražošanas līnijas un līniju skābpiena produktu pildīšanai PET iepakojumos, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā.

“Rīgas piensaimnieks” līdz 2018.gada 31.jūlijam plāno iegādāties un uzstādīt līniju skābpiena pildīšanai PET iepakojumos, kurai plānots atvēlēt 1,2 miljonus eiro.

Tāpat uzņēmums līdz 2018.gada 30.jūnijam par 950 000 eiro plāno iegādāties un uzstādīt biezpiena sieriņu ražošanas līniju ar diviem vakuumpildītājiem un pārkaisītāju un par 700 000 eiro – biezpiena sieriņu ražošanas līniju.

Visas iekārtas plānots iegādāties, piesaistot finansējumu Eiropas lauksaimniecības fondam lauku attīstībai pasākuma “Ieguldījumi materiālajos aktīvos” apakšpasākumā “Atbalsts ieguldījumiem pārstrādē”.

Iekārtu iegādei ir izsludināti arī trīs iepirkuma konkursi, kuriem pretendenti var pieteikties līdz šā gada 27.oktobrim.

Jau ziņots, ka saskaņā ar “Food Union” sniegto informāciju “Rīgas piensaimnieks” apgrozījums 2016.gadā bija 32,6 miljoni eiro. 2015.gadā uzņēmums strādāja ar 30,365 miljonu eiro apgrozījumu, savukārt peļņa bija 480 511 eiro.

“Rīgas piensaimnieks” dibināts 1993.gadā, tā pamatkapitāls ir 1 379 388 eiro.

Uzņēmums ražo apmēram 100 produktu, tostarp pazīstamākie ir biezpiena sieriņš “Kārums”, kausētie sieri “Dzintars”.

“Food Union” grupā bez “Rīgas piensaimnieka” ietilpst arī AS “Rīgas piena kombināts”, AS “Valmieras piens”, kā arī saldējuma ražotāji “Premia” Igaunijā un Lietuvā, uzņēmumi “Premier Is” un “Hjem Is” Dānijā, “Isbjųrn Is” Norvēģijā, “Alpin57Lux” Rumānijā un saldējuma ražotājs Baltkrievijā “Ingman Ice Cream” un “Hladokombinat No.1” Krievijā, kā arī divas piena ražošanas rūpnīcas, kas pašlaik tiek būvētas Ķīnā.

LA.lv