Bizness, Finanses

“Venden” šogad prognozē apgrozījuma pieaugumu par 20%

Dzeramā ūdens ražotājs un tirgotājs SIA “Venden” šogad prognozē apgrozījuma pieaugumu 20% apmērā salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu, sacīja uzņēmuma izpilddirektors Aldis Škutāns.

Viņš piebilda, ka dzērienu ražošanas nozarē šis gads līdz šim ir bijis ļoti labs, kas lielā mērā saistīts ar līdzšinējiem labvēlīgajiem laika apstākļiem. “Visās dzērienu kategorijās – vai tie ir bezalkoholiskie dzērieni vai tas ir alus – absolūti visiem šī vasara ir priecīga tajā ziņā, ka ražošana strādā praktiski ar pilnu jaudu,” teica Škutāns.

Viņš prognozēja, ka “Venden” realizācijas apmērs un apgrozījums šogad pieaugs par 20% salīdzinājumā ar 2017.gadu, neraugoties uz to, kādi būs darbības rezultāti oktobrī, novembrī un decembrī. Šādu rezultātu ļāvuši sasniegt ne tikai produkcijas realizācijai labvēlīgie laika apstākļi, bet arī ieguldītais darbs mārketinga jomā.

“Venden” pagājušajā gadā strādāja ar 11,565 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 5,4% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt uzņēmuma peļņa samazinājās par 5,3% un bija 618 654 eiro.

“Venden” reģistrēta 1997.gadā, un tās pamatkapitāls ir 28 440 eiro. “Venden” vienādās daļās pieder Eduardam Magelim un SIA “Mica tehnoloģijas”.

Pievienot komentāru