Laukos

Ventspilī atklās pirmo “Maxima Express” reģionālo veikalu0

Foto: LETA

Mazumtirdzniecības veikalu tīkls SIA “Maxima Latvija” investējis 220 000 eiro “Maxima Express” veikala izveidē Ventspilī, informēja uzņēmuma pārstāvji.

Plānots, ka veikalu atklās rīt, 12.jūlijā plkst.10 Ventspilī, Saules ielā 46. Līdz ar veikala atklāšanu Ventspilī uzņēmums “Maxima Latvija” uzsāk mazā formāta veikalu tirgus segmenta izvēršanu ārpus galvaspilsētas.

Šis būs otrais jaunā “Maxima Express” formāta veikals visā “Maxima Grupe” veikalu tīklā Baltijā, kas ir īpaši pielāgots mūsdienu straujajam dzīves ritmam. Kompaktajā, nepilnus 90 m2 lielajā tirdzniecības zālē būs nodrošināts pārdomāts preču sortiments, tostarp plašs “Meistara Markas” gatavo maltīšu klāsts baudīšanai uz vietas un līdzi ņemšanai, karstie dzērieni, svaigi dārzeņi un augļi, kā arī citas pārtikas un sadzīves preces.

jau ziņots, ka “Maxima Latvija” šogad plāno investēt kopumā aptuveni 1,2 miljonus eiro mazā formāta veikalu “Maxima Express” tīkla izveidē, līdz gada beigām paredzot atvērt vēl vismaz piecus “Maxima Express” veikalus.
“Maxima Latvija” apgrozījums pērn bija 723,054 miljoni eiro, kas ir par 4,2% vairāk nekā 2016.gadā, bet tā peļņa palielinājās 1,9 reizes, sasniedzot 23,224 miljonus eiro.

“Maxima Latvija” reģistrēta 2000.gada 29.novembrī. Kompānijas pamatkapitāls ir 4,91 miljons eiro. “Maxima Latvija” pilnībā pieder Nīderlandē reģistrētajai kompānijai “Lincoln Land Erste B.V”. Uzņēmuma veikalu tīklu veido četru formātu 155 tirdzniecības vietas – četri “Maxima XXX”, 24 “Maxima XX”, 126 “Maxima X” un viens “Maxima Express” veikals.

LA.lv