Latvijā, Politika

VIDEO: Cik aizsargāts ir lauksaimniecības zemes tirgus? Atbild Dūklavs

Cik aizsargāts pret pārpirkšanu, spekulācijām un manipulācijām ir lauksaimniecībā izmantojamās zemes tirgus? To žurnālists Zigfrīds Dzedulis vaicā zemkopības ministram Jānim Dūklavam.

Plašāku sarunu ar ministru lasiet tuvākajā laikā “Latvijas Avīzē”.

Video – Zigfrīds Dzedulis, Karīna Miezāja

7 Komentāri

  1. Sakārtots zemes tirgus noteikti ir atbalsts, lai noturētu laukos dzīvību. Turklāt labi, ka vietējiem ir iespēja iegādāties zemi.

    1. Šī zemes iegādes programma ir viena laba lieta, ko Dūklavs ir izdarījis. Un Latvijas Zemes fonds arī. Zeme paliek mūsu lauksaimnieku rokās un ražo. Tā turpināt!

  2. Jau labu laiku ļoti pareizā virzienā iet Dūklavs ar ministriju – sargāt vietējo zemes tirgu, izmantojot katru iespēju par spīti brīvajam tirgum. Runā, ka Latvijā sācies pretējais process – lauksaimniecības zeme pamazām sāk nākt atpakaļ no ārzemniekiem latviešu rokās.

  3. Nez, šo arī ieskaitīs kā priekšvēlēšanu aģitāciju? Citādāk to grūti nosaukt. Kaut kā nemanās, ka ļimončiku puika būtu ko sakarīgu izdarījis priekš zemniekiem kopumā.

  4. Dūklavs zemnieku labā ir izdarījis tik daudz slikta, cik visi iepriekšējies ministri kopā! Limončika priekšvēlešanas aģitācija, nekas cits.. Gudri di..t, nav malku cirst!

  5. Zeme nonak lielzemnieku rokās ,kārtējais pirmsvēlešanu dirsiens.Pasaki Dūklav ,kā tavi čomaki ,mazos zemniekus ar plūdu kompensāciju naudu spiež arā no zemēm.

Pievienot komentāru