Laukos
Piensaimniecība

VIDEO: Kā vietējās slavenības izvēlas vietējos piena produktus0

Ekrānuzņēmums no video

Kopš šī gada sākuma sabiedrības interesi ir piesaistījusi kampaņa “Godīgs piens”, kas aicina importētā piena vietā izvēlēties vietējo.

Kampaņa, kas aizstāv pašmāju produktus, lielu ievērību radījusi arī sabiedrībā pazīstamu cilvēku vidū, jo atbalstu tai izteikušas tādas slavenības kā dziedātājs Jānis Stībelis, vairāku populāru pavārgrāmatu autore un uztura jomas pārzinātāja Signe Meirāne, modele Māra Sleja, uzņēmēja Beāte Stivriņa un citi.

Kā informē kampaņas komunikācijas konsultante Aiva Eiduka, slavenību aktivitāti un sabiedrības interesi par kampaņu ir pamanījuši Latvijas ražotāji, kuri uz iepakojumiem aizvien vairāk izmanto kampaņas logotipu un saukli “Godīgs piens. Izvēlies vietējo pienu!”.

Vairākas slavenības arī ar parakstu ir apliecinājušas savu atbalstu kampaņai “Godīgs piens”, kas informē par to, kā pazīt vietējos piena produktus, un mudina izvēlēties Latvijas produkciju.

Parakstījusies gan Māra Sleja un Beāte Stivriņa, gan dekoratore Baiba Prindule, gan arī pazīstamā ēdienu blogere Brigita Dambe, fotogrāfs Mārtiņš Cīrulis un blogere Betija Kalēja.

Desmit pavārgrāmatu autore Signe Meirāne vairākkārt savās publikācijās uzsvērusi, ka cilvēkiem ir jādomā par to, ko viņi ēd, aicinot vairāk domāt par uztura kvalitāti un tā ietekmi kopumā. Slavenību viedokļi sasaucas ar kampaņas “Godīgs piens” ideju, kuras pamatā ir atbalsts vietējam pienam.

Kampaņas organizētāja – Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padome – aicina iedzīvotājus sekot slavenību piemēram un sociālajā tīklā “Facebook” atbalstīt kampaņu, lietojot tēmturi #GodīgsPiens.

“Latvijas piens – tā ir bērnības garša, dabiska un mīļa. Piens ir pirmais produkts, kuru lietojam uzturā. Nācis no mātes, tas ir dabisks un tīrs. Tāpat arī mūsu zemes izaudzētais Latvijas gotiņu piens – tas ir no mūsu dabas. Aicinu dzert Latvijas pienu – mūsu pašu zemē radīto un izauklēto Latvijas lauku dāvanu!” piebilst kampaņas “Godīgs piens” vēstnesis Jānis Stībelis.

Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padome īsteno sabiedrības informēšanas kampaņu “Godīgs piens”, lai informētu cilvēkus par to, kā pazīt vietējo produkciju, un aicināt viņus importētā piena vietā izvēlēties vietējo.

LA.lv
AT
Agro Tops
Laukos
Ukrainā sākta jauna zīmola traktoru ražošana
1 diena
AT
Agro Tops
Laukos
Jaunumi augu aizsardzības līdzekļu reģistrā – dzīvie organismi
2 dienas
LE
LETA
Laukos
Kooperatīva “Agrario” apgrozījums pagājušajā finanšu gadā saruka līdz 960 251 eiro
2 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
Pūce pieļauj iespēju saglabāt Liepājai, Rēzeknei un Daugavpilij atsevišķu pašvaldības statusu
1 stunda
LE
LETA
Ekonomika
Vai beidzies čeku loterijas bums?
1 stunda
LL
LETA, LA.lv
Dabā
Šonedēļ līs retāk! Sinoptiķi jau izsaka versiju, kāda varētu būt ziema Ziemeļeiropā
3 stundas
LE
LETA
Sports
Sevastova ar pārliecinošu uzvaru sāk turnīru Maskavā
1 stunda
LA
LA.LV
Kultūra
Radošo personu atbalsta programmā samazinās piešķīrumu senioriem 1
4 stundas