Laukos
Tehnika

“Volvo Trucks” tehnikas dienās Tīnūžos demonstrēs jaunākos kravas auto0

Publicitātes foto

Lai izmēģinātu testa braucienos “Volvo” kravas automašīnas, kas vēl tikai pērn tika prezentētas izstāde Gēteborgā, Zviedrijā, nākamnedēļ Tīnūžos tiks rīkotas “Volvo Trucks Tehnikas dienas”, portālu laukos.lv informēja pasākuma rīkotāji.

“Volvo Trucks” piedāvā plašu atbilstīgu kravas automašīnu klāstu mežistrādes, būvniecības, pārvadājumu un citos segmentos. Šīs kravas automašīnas ir ne tikai smagiem darba apstākļiem pielāgoti transportlīdzekļi, bet arī apgādātas ar vairākām inovācijām, ko līdz šim nav piedāvājuši citi ražotāji.

“Volvo Trucks” piedāvā plašu atbilstīgu kravas automašīnu klāstu būvniecības, mežistrādes, pārvadājumu un citos segmentos. Galvenie atslēgas vārdi: tandēma tilta pacelšana, automātiskā visu riteņu piedziņa, ļoti viegli vadāmā “Volvo” dinamiskā stūrēšanas sistēma un divu sajūgu pārnesumkārba I-Shift Dual Clutch. Tādējādi “Volvo Truck” kļuvis par vienu no spēcīgākajiem līderiem smagiem darba apstākļiem paredzēto kravas automašīnu segmenta piedāvājumā.

“Volvo Trucks Tehnikas dienas” notiks laikā no 7.jūnija līdz 10.jūnijam karjerā Vārpas, Ikšķiles novadā, Tīnūžu pagastā, “Ezerlīcīšos”. Vairāk informācijas uzņēmuma mājaslapā.

LA.lv