Laukos

Zāģmateriālu ražotājs “Timberex Group” pērn strādājis ar 20 miljonu eiro apgrozījumu0

Foto – Shutterstock

Kokmateriālu apstrādes uzņēmums SIA “Timberex Group” pagājušajā gadā strādāja ar 20,621 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 9,1% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt peļņa samazinājās par 18% – līdz 122 531 eiro, liecina informācija “Firmas.lv”.

Vadības ziņojumā teikts, ka pērn uzņēmums turpināja uzsākto ražošanas telpu rekonstrukciju, angāra “Medis” Tumē būvniecību, kā arī iekārtu modernizāciju.

Pērn kompānija turpināja arī ražot pamatprodukciju – jumta latas, kā arī ražoja celtniecības sastatņu dēļus un nodrošināja kalibrēšanu. Pērn uzņēmums iepirka zāģbaļķus un dēļus 89 518 kubikmetru apmērā. Tāpat pagājušajā gadā uzņēmums vienai no lielākajām Lielbritānijas jumta būvmateriālu tirdzniecības kompānijā “SIG Trading Ltd” nosūtīja zāģmateriālus – jumta latas, sastatņu dēļus un citu produkciju 60 454 kubikmetru apmērā.

“Timberex Group” vadība arī norāda, ka aizvadītajā gadā uzņēmums testa režīmā turpināja ražot jumta klājumu stiprinājumu. “Pagaidām šo produktu ražošana un tirdzniecība notiek testa režīmā un nelielos apmēros, taču tam ir augsta izaugsmes perspektīva un nākotnē pie produkcijas noieta būtiska pieauguma plānots izveidot savu nelielu ražotni,” norāda vadība.

2018.gadā kompānija plāno turpināt nodarboties ar kokmateriālu pārstrādi, zāģmateriālu ražošanu, apstrādi un tirdzniecību, kā arī sniegt pakalpojumus savā nozarē. Tāpat šogad uzņēmums turpinās strādāt arī pie eksporta attīstības, jaunu tirgu izpētes un apguves, kā arī pozīciju nostiprināšanas tirgū. Šogad uzņēmums par prioritāti izvirza ražošanas cikla efektivitātes kāpināšanu un pārstrādes lietderīgā iznākuma palielināšanu.

“Timberex Group” reģistrēta 2008.gadā Rīgā, pamatkapitāls ir 1,888 miljoni eiro. Uzņēmums pieder Lielbritānijas un Ziemeļīrijas Apvienotās Karalistes uzņēmumam “SM Roofing Supplies Ltd”, kā arī četrām Latvijas privātpersonām. Kompānijas pamatdarbība ir apaļkoku pārstrāde – kokmateriālu zāģēšanas, ēvelēšanas un impegrēšanas pakalpojumi. “Timberex Group” ražo augstas kvalitātes egles un priedes jumta līstes un stalažu dēļus, liecina informācija kompānijas mājaslapā.

LA.lv