Laukos
Bizness

Zemnieku federācija Ilūkstes novadā martā rīkos mācības mazajiem lauku uzņēmējiem0

Mājražotāju stendā izstādē ” Riga Food 2017″. Foto LETA

Latvijas Zemnieku federācija 19. un 20.martā Pilskalnes pagastā, Ilūkstes novadā organizēs mācības “Ģimeņu (mazo) zemnieku saimniecību attīstība, pilnveidojot saimniecisko darbību”.

Mācības paredz gan teorētiskās, gan praktiskās nodarbības, dodot iespējas praktiskās nodarbībās mācību kursā iegūtās teorētiskās zināšanas pielietot praksē, veicot reālus darba uzdevumus.

Mācību kursa lektori-Videga Vītola, Raimonda Ribikauska, Ineta Timšāne un Agnese Hauka divu dienu garumā stāstīs par mājražošanas iespējām un izaicinājumiem, tūrismu kā papildinājumu lauksaimnieciskajai ražošanai, kooperāciju un sadarbību veiksmīgai uzņēmējdarbības attīstībai, produkcijas noieta veidošanu un to, kā analizēt savas saimniecības darbību.

Paredzēts, ka mācības veidos un palielinās lauksaimnieku un pārtikas ražotāju izpratni par lauksaimniecības un pārtikas ražošanas efektivitātes palielināšanu, ražošanas izmaksu optimizēšanu, konkurētspējas uzlabošanu, kooperācijas un ilgtspējīgas attīstības plānošanu saimniecībā.

Mācības notiks viesu namā “Dzintari”, Pilskalnes pagastā, Ilūkstes novadā 19.-20.martā, laikā no plkst. 10 līdz 17.

Dalībai mācībām jāpiesakās, rakstot uz e-pastu – [email protected]

Latvijas Zemnieku federācija mācības rīko pasākuma “Zināšanu pārneses un informācijas pasākumi” apakšpasākuma “Profesionālās izglītības un prasmju apguves pasākumi” ietvaros.

LA.lv