NVO, Politika

“Zemnieku saeima” aicina pieredzes apmaiņas braucienā uz Sēlijas saimniecībām

Lai gūtu jaunas idejas saimniekošanā un dalītos pieredzē, biedrība „Zemnieku saeima” 25.maijā aicina visus interesentus piedalīties pieredzes apmaiņas braucienā uz trīs Sēlijas lauksaimniecības uzņēmumiem.

Brauciena pirmajā daļā Neretas novada Mazzalves pagastā apmeklēsim SIA „Liellopu izsoļu nams”, kur būs iespēja iepazīties ar uzņēmuma darbību un gaļas liellopu audzēšanu. pēc tam pasākums turpināsies Neretas novada graudkopības saimniecībā „Ģēģeri”. Neretā norisināsies arī seminārs – diskusija par aktuālajiem jautājumiem lauksaimniecībā, piemēram, gaidāmās izmaiņas Lauku attīstības plānā, izmaiņas saistītā atbalsta maksājumos, u.c. jautājumi.

Pieredzes apmaiņas brauciens noslēgsies Viesītes novadā ar piena lopkopības saimniecības „Kalna Dambrāni” apskati.

Pieteikšanās līdz 24.maijam, tālrunis 67027044, e-pasts: [email protected]
Seminārs organizēts projekta “GreenAgri” CB272 ietvaros, kuru līdzfinansē Centrālās Baltijas jūras reģiona programma 2014 -2020 un biedrība “Zemnieku saeima”.

Biedrība „Zemnieku saeima” apcieno 900 mazas un lielas saimniecības no visas Latvijas. Biedri kopā apsaimnieko  vairāk kā 500 000 hektāru lauksaimniecībā izmantojamās zemes (augkopība 54%, piena lopkopība 38%, citas nozares 8%) un savās saimniecībās nodrošina darbu vairāk nekā 4000 darbiniekiem.

Pievienot komentāru