Laukos
Politika

“Zemnieku saeima” Alojā rīkos semināru par nozares aktualitātēm0

Foto LETA

Lai informētu par nozares aktualitātēm, biedrība “Zemnieku saeima” 28.februārī rīkos semināru “Aktualitātes un nākotnes izaicinājumi lauksaimniecībā”.

Seminārs notiks Alojas novada uzņēmējdarbības atbalsta centrā- bibliotēkā Ungurpilī. Sākums plkst.11.

Plānots, ka semināra sākumā biedrības valdes locekļi Maira Dzelzkalēja-Burmistre, Mareks Bērziņš, kā arī lauksaimniecības politikas eksperts Mārtiņš Trons informēs par tuvākās nākotnes izaicinājumiem Latvijas lauksaimniekiem, organizācijas padarītajiem un darāmajiem darbiem, iekšpolitikas jautājumiem, kā arī Eiropas politiku attiecībā uz lauksaimniecību.

Semināra turpinājumā par augu aizsardzību un mēslošanas līdzekļu lietošanu informēs Valsts augu aizsardzības dienesta Vidzemes reģionālās nodaļas vecākā inspektore Tatjana Saričeva, savukārt semināru noslēgs Valsts augu aizsardzības dienesta Vidzemes reģionālās nodaļas vadītāja vietniece Ingrīda Meldere ar prezentāciju “Sēklu sertifikācija, sēklu aprites kontrole”.

Pieteikšanās līdz 26.februārim pa tālruni 67027044 vai e-pastā: [email protected]

Biedrība “Zemnieku saeima” apvieno 900 mazas un lielas saimniecības no visas Latvijas. Biedri kopā apsaimnieko vairāk kā 500 tūkst. ha lauksaimniecībā izmantojamās zemes (augkopība 54%, piena lopkopība 38%, citas nozares 8%) un savās saimniecībās nodrošina darbu vairāk kā 4000 darbiniekiem.

LA.lv