NVO, Politika

“Zemnieku saeima” jūlijā rīkos braucienus uz Ugāles, Ēdoles un Raņķu pagasta saimniecībām

Lai klātienē demonstrētu veiksmīgas saimniekošanas piemērus, biedrība “Zemnieku saeima” 6.jūlijā aicina interesentus piedalīties pieredzes apmaiņas braucienā uz piena, aitkopības un cigoriņu audzēšanas saimniecībām Kurzemē, portālu laukos.lv informēja biedrībā.

Plānots, ka brauciena sākumā tā dalībniekiem būs iespēja apmeklēt latvijas Lauksaimniecības muzeju Talsos, bet pēc tam – piena lopkopības saimniecību SIA “Ugāle Agro” Ventspils novada Ugāles pagastā, kur notiks arī diskusija pat aktuālo nozarē.

Tālāk plānota vizīte uz Kuldīgas novada Ēdoles pagasta aitkopības saimniecību “Mežoki”, bet brauciens noslēgsies ar cigoriņu audzēšanas un pārstrādes uzņēmuma SIA ”BiAgro Kurzeme” apmeklējumu Skrundas novada Raņķu pagastā.

Seminārs tiek organizēts projektā “GreenAgri” CB272, kuru līdzfinansē Centrālās Baltijas jūras reģiona programma 2014 -2020 un biedrība “Zemnieku saeima”.

“Zemnieku saeimas” biedri ir 900 mazas un lielas saimniecības, kuras kopā apsaimnieko vairāk nekā 500 000 hektāru lauksaimniecībā izmantojamās zemes un nodarbina vairāk nekā 4000 darbinieku.

Pievienot komentāru