Laukos
Politika

“Zemnieku saeima” otrdien informēs par situāciju lauksaimniecībā pēc ilgstošā sausuma0

Foto – Kaspars Nordens/LETA

Biedrības “Zemnieku saeima” vadība otrdien, 18.septembrī, informēs par situāciju lauksaimniecībā pēc ilgstošā sausuma vasarā un iepazīstinās ar atbalsta mehānismu priekšlikumiem lauksaimniekiem Latvijas un Eiropas līmenī, informēja biedrībā.

Preses konferencē piedalīsies “Zemnieku saeimas” vadītājs Juris Lazdiņš, Lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvās sabiedrības “Latraps” valdes priekšsēdētājs Edgars Ruža, “Zemnieku saeimas” valdes loceklis Artūrs Akmens, “Zemnieku saeimas” vadītāja vietnieks Juris Cīrulis, “Zemnieku saeimas” valdes locekle Edīte Strazdiņa un “Zemnieku saeimas” vadītāja vietniece Maira Dzelzkalēja-Burmistre.

Preses konference notiks otrdien, 18.septembrī, plkst.12 Zemkopības ministrijā Republikas laukumā 2, otrajā stāvā, 314.kabinetā.

“Zemnieku saeima” ir dibināta 1999.gadā. Biedrības pamatdarbība ir biedru interešu pārstāvēšana, lauksaimniekiem labvēlīgas politikas veidošana, biedru informēšana un izglītošana. Tās biedri ir gandrīz 900 mazas un lielas saimniecības no visas Latvijas, kuri apsaimnieko vairāk kā 500 000 hektāru lauksaimniecībā izmantojamās zemes un savās saimniecībās nodrošina darbu vairāk kā 4000 darbiniekiem.

LA.lv