Laukos
Tehnika

“Zemnieku saeima” Bebru pagastā rīkos pasākumu “Organiskā mēslojuma izkliedēšanas tehnikas demonstrēšana”0

Lai informētu pa jauninājumiem organiskā mēslojuma izmantošanā, biedrība “Zemnieku saeima” sadarbībā ar SIA “Pakavs” piektdien, 21.septembrī Kokneses novada Bebru pagasta saimniecībā SIA “Vecsiljāņi” rīkos Lauku dienu.

Plānots, ka pasākums tiks atklāts plkst.11. Pasākumu atklās “Zemnieku saeimas” valdes priekšsēdētāja vietnieks Juris Cīrulis, SIA “Vecsiljāņi” saimnieks Juris Sprukulis, kā arī uzņēmumu “Latvijas šķirnes sēklas” un “Bioenergy” pārstāvji. Pēc tam sekos tehnikas demonstrēšana un interesenti tiks iepazīstināti ar “Mastek” šķidrmēslu sistēmu, organisko mēslu izkliedētājiem “Western Fabrications WF16DS”, “LMR 17t”, “Samson 1009MTI” un “Western Fabrications WF20DST”, kā arī šķidrmēslu mucām, tostarp “Western Fabrications WF20LS” ar parasto izkliedi (mazlietota), “Samson ar lemesīšu iestrādi (lietota), “Western fabrications WF16LS”, “Rolmako diski U963 4,0m”.

Tāpat pasākumā plānots fermas apskate, kā arī SIA “Bioenergy” un SIA “Latvijas šķirnes sēklas” produkcijas demonstrācija.

Pasākumam var pieteikties līdz 19.septembrim, zvanot pa tālruni 67027044 vai rakstot: [email protected]

Lauku diena “Organiskā mēslojuma izkliedēšanas tehnikas demonstrēšana” norisināsies projekta “GreenAgri” CB272 ietvaros, to līdzfinansē Centrālā Baltijas jūras reģiona programma 2014- 2020 un biedrība “Zemnieku saeima”.

LA.lv