Bizness, Mājražošana

Zemniekus un mājražotājus aicina pieteikties Miķeļdienas gadatirgum Vecrīgā

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments aicina lauku saimniecībās audzētas ražas, kā arī siera, gaļas, maizes, zivju, biškopības produktu, dabīgās kosmētikas un pirts lietu individuālos ražotājus pieteikties tirdzniecībai Miķeļdienas gadatirgū, kas šogad risināsies 23. septembrī Rīgā, Doma laukumā, Herdera laukumā, Jaunielā, Jēkaba, Pils un Tirgoņu ielās.

Miķeļdienas gadatirgus Rīgā ir tradicionāls rudens ražas svētku pasākums, kurā apmeklētājiem līdz ar iepirkšanos ir iespēja baudīt arī kultūras programmu. Gadatirgū iespējams iegādāties amatnieku un tautas lietišķās mākslas meistaru izstrādājumus, kā arī nopirkt svaigas rudens ražas veltes, zāļu tējas, dabīgo kosmētiku un pirts lietas, gaļu, zivis, medu, maizi, sieru un citus gardumus.

Pieteikties tirdzniecībai iespējams tikai elektroniski no 29. augusta plkst.10 līdz 4. septembra plkst.10, aizpildot pieteikuma veidlapu un nosūtot to uz e-pasta adresi avesol@riga.lv.

Ķirbju, ābolu un citas rudens ražas tirdzniecības pieteikumi tiks pieņemti līdz 6.septembra plkst.17.

Tirdzniecības noteikumi, kā arī pieteikuma veidlapa pieejama tīmekļa vietnēs www.kultura.riga.lv sadaļā “Aktuāli” un www.avesol.riga.lv .

Pievienot komentāru