Laukos
Gaļa un zivis

Zīmolu “Pedro” papildina bagātīgas graudu un skandināvu sviestmaizītes0


Publicitātes foto
Publicitātes foto
Publicitātes foto

Latvijā vadošais saldumu un sāļo uzkodu ražotājs “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” investējis 20 000 eiro zīmola “Pedro” jauna sortimenta radīšanā un vizuālās identitātes maiņā, portālu laukos.lv informēja uzņēmuma sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja Lineta Mikša.

Jauno “Pedro” produktu klāstu veido graudu, skandināvu un klasiskās maizītes ar jogurta un krēmsieru mērcēm, grilētiem dārzeņiem, vistas un liellopa gaļu, šķiņķi un mocarella sieru. Papildus tam “Pedro” produktu klāstu papildinājuši tādi jaunumi kā bagetes, panini, burgeri un salāti.

Kā akcentē uzņēmumā, visa zīmola “Pedro” produkcija ražota no augstākās kvalitātes, vietējās izcelsmes izejvielām, bez garšas un smaržas pastiprinātājiem.

“Zīmols “Pedro” Latvijas tirgū sevi pieteica pirms vairāk nekā 20 gadiem, ražojot gatavās picas. Šodien “Pedro” paplašina darbību, kļūstot vēl konkurētspējīgāks un piedāvājot Latvijas iedzīvotājiem daudzveidīgas gatavās maltītes, kas ražotas no vietējām, augstākās kvalitātes izejvielām. Šis ir nozīmīgs solis “Pedro” attīstībā,” sacīja uzņēmuma pārstāve.

Galerijas nosaukums

Kā jau ziņots iepriekš, “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” šogad investēja pusmiljonu eiro jauno ražošanas telpu izveidei un procesu modernizēšanai zīmola “Pedro” gatavo maltīšu, kā arī privāto preču zīmju produktu izgatavošanai. Jaunās “Pedro” ražošanas telpas atrodas vēsturiskajā “Staburadze” ražotnē Artilērijas ielā.

“Pedro” produkciju var iegādāties lielākajos tirdzniecības tīklos “Rimi”, “Maxima”, “Narvesen”, degvielas uzpildes stacijās un citās mazumtirdzniecības vietās visā Latvijā. Papildus tam “Pedro” ražo arī gatavās maltītes privātajiem preču zīmoliem pēc pasūtījuma.

Jau vēstīts, ka norvēģu kompānija “Orkla” 2014.gada augustā iegādājās koncernu “NP Foods”, bet oktobrī tika pieņemts lēmums apvienot SIA “NP Foods”, AS “Laima”, AS “Staburadze” un AS “Latfood” vienā uzņēmumā, kura nosaukums ir “Orkla Confectionery&Snacks Latvija”, bet SIA “Spilva” un AS “Gutta” apvienoti vienā uzņēmumā ar nosaukumu SIA “Orkla Foods Latvija”.

“Orkla Confectionery & Snacks Latvija” pārstāv šādus produktu zīmolus – “Laima”, “Selga”, “Staburadze”, “Ādažu čipsi”, “Old Town bakery”, “The Original Taffel Snacks” un “Pedro”. Uzņēmums eksportē preces uz gandrīz 30 valstīm, tajā kopumā strādā vairāk nekā 1000 cilvēku.

LA.lv