Laukos
Dārzeņi un augļi

Zināms, kurš paplašinās “Mežvidu” siltumnīcas. Investīcijas pārsniegs trīs miljonus eiro0

Publicitātes foto

Dārzeņu audzētāja “Mežvidi” īpašnieces SIA “Latgales dārzeņu loģistika” siltumnīcu kompleksu paplašinās uzņēmums “Filter”, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā.

Kompānija “Filter” atzīta par uzvarētāju starp trim pretendentiem “Latgales dārzeņu loģistikas” izsludinātajā iepirkumu konkursā. Kompānijas piedāvātā līgumcena ir 2,859 miljoni eiro bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN) jeb 3,459 miljoni eiro ar PVN.

Sākotnēji “Latgales dārzeņu loģistika” projektā plānoja ieguldīt trīs miljonus eiro bez PVN.

Investīciju projektu plānots īstenot, piesaistot Eiropas Savienības (ES) fondu finansējumu.

“Latgales dārzeņu loģistikas” valdes loceklis Edgars Romanovskis iepriekš aģentūrai LETA sacīja, ka tomātu audzēšanas platība pēc siltumnīcu kompleksa “Mežvidi” paplašināšanas pieaugs par 0,6 hektāriem, bet tomātu ražu tādējādi plānots palielināt 2,5 līdz trīs reizes.

“Latgales dārzeņu loģistika” plāno paplašināt siltumnīcu kompleksu līdz 2020.gada beigām, ja Lauku atbalsta dienests pagarinās projekta īstenošanas termiņu ES fondu līdzfinansējuma piesaistei, piebilda Romanovskis.
Saistītie raksti

Informācija “Firmas.lv” liecina, ka “Latgales dārzeņu loģistika” 2017.gadā strādāja ar 643 025 eiro apgrozījumu un 444 493 eiro zaudējumiem. Kompānijas 2018.gada finanšu rezultāti vēl nav publiskoti.

Uzņēmums “Latgales dārzeņu loģistika” ir reģistrēts 2007.gadā, un tā pamatkapitāls ir 5,568 miljoni eiro. Kompānija pieder SIA “Je Enerģija” (73,51%%), “Jumis Geo” (26,36%), SIA “Aiva G” (0,01%) un Romanovskim (0,11%).

LA.lv