Laukos
Mežsaimniecība

Zināms, kurš pildīs mežzinātnes institūta “Silava” direktora amata pienākumus0


Latvijas Valsts mežzinātnes institūts “Silava”.
Latvijas Valsts mežzinātnes institūts “Silava”.
Foto no LA arhīva

Latvijas valsts mežzinātnes institūta “Silava” (“Silava”) direktora amata pienākumus turpinās pildīt Jurģis Jansons, aģentūrai LETA pastāstīja institūta Zinātniskās padomes priekšsēdētājs Tālis Gaitnieks.

Viņš teica, ka konkursā uz “Silava” direktora amatu tika saņemts viens – Jurģa Jansona – pieteikums, kurš arī līdz šim pildīja šos amata pienākumus.

Ceturtdien, 21.martā notika “Silavas” Zinātniskās padomes sēde, kurā institūta Zinātniskā padome izvērēja pieteikumu un atkārtoti iecēla Jansonu direktora amatā.

“Viņš izklāstīja savu vīziju par pārmaiņām, redzējumu par to, ko jaunu vajadzētu paveikt. Vērtēšanas process pagāja labā gaisotnē, Jansons ļoti pārliecinoši sevi reprezentēja, un visa institūta Zinātniskā padome deviņu cilvēku sastāvā nobalsoja par,” sacīja Gaitnieks.

Saistītie raksti
Iepriekš institūta Zinātniskā padome Jansonu direktora amatā ievēlēja 2016.gada 29.jūnijā.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka šogad 7.janvārī tika izsludināts konkurss uz institūta direktora amatu.

Latvijas Valsts mežzinātnes institūts “Silava” ir dibināts 1946.gadā. Institūta darbības mērķis ir ar zinātniskām metodēm iegūt jaunas zināšanas un izstrādāt inovatīvas tehnoloģijas, lai sekmētu meža nozares ilgtspējīgu attīstību un konkurētspēju.

LA.lv