Bizness, Zivju pārstrāde

Zivju konservu ražotājs “Senga” investēs 1,43 miljonus eiro jaunās iekārtās

Talsu novada zivju pārstrādes uzņēmums SIA “Senga” šogad investēs 1,43 miljonus eiro jaunās ražošanas iekārtās, liecina ieraksts Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā.

Iekārtu piegādei un uzstādīšanai bija izsludināts iepirkumu konkurss, kurā trīs pretendentu vidū uzvarēja Polijas kompānija “M-Tech Automatyka”.

Investīciju projektu iecerēts īstenot līdz 2019.gada 1.martam, piesaistot Eiropas Savienības (ES) fondu līdzfinansējumu.

“Senga” specializējas zivju konservu ražošanā. Populārākie zīmoli ir “Šprotes eļļā”, “Šprotu pastēte”, “Brētliņas tomātu mērcē”, “Reņģes tomātu mērcē”, kā arī siļķes, sardīnes, skumbrijas, sardinellas savā sulā, eļļā, tomātu mērcē.

Uzņēmums ap 95% produkcijas eksportē uz Kazahstānu, Poliju, Igauniju, Armēniju, Azerbaidžānu un citām valstīm.

Informācija “Firmas.lv” liecina, ka “Senga” 2016.gadā strādāja ar 501 333 eiro apgrozījumu, kas ir par 42,5% mazāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa samazinājās par 30,5% un bija 52 690 eiro.

“Senga” ir reģistrēta 1993.gadā un kompānijas pamatkapitāls ir 27 419 eiro. Uzņēmuma vienīgais īpašnieks ir Aleksandrs Packevičs.

1 komentārs

  1. Laipni lūdzam ILLUMINATI PASAULĒ: BĒRNIEM BĒRNIEM IEDZĪVOTĀJU IEDZĪVOTĀJU KLUBS, STAR … ir pasaulē vecākā un lielākā brālība, kurā ir četri miljoni biedru … Mēs esam viena ģimene ar vienu tēvu, kas ir Augstākā Būtne. … Šeit mēs ticam, ka mēs esam dzimuši paradīzē, un nevienai dalībvalstij nav jācīnās šajā pasaulē … Ja jūsu dzīve nenotiek tā, kā jūs to vēlaties un vēlaties mainīt, pievienojieties Illuminati šodien, lai saņemtu 100 000 ASV dolāru ik pēc 3 dienām un $ 3,000,000,00 dalības svētība, lai darītu un pievienotu to, kas jums patīk vislabāk darīt … Tiešsaistes tūlītēja uzsākšana Jaunu dalībnieku reģistrācija tagad ir atvērta tiešsaistē tūlīt! …. Ja jūs interesē E-pasts: [email protected] Vai WhatsApp viņam On +2348055329159 Piezīmes nopietns loceklis Pieteikties …. Lūdzu, pārliecinieties, ka esat izveidojis savu prātu, pirms atbildēt uz šo e-pastu.

Pievienot komentāru