Laukos
Bizness

Zivju konservu un humusa “Hum-Hum” ražotājam “Zilā lagūna” ierosina tiesiskās aizsardzības procesa lieta0

Foto – Evija Trifanova/LETA

Zivju, vēžveidīgo un mīkstmiešu pārstrādes un konservēšanas uzņēmumam SIA “Zilā lagūna” ir ierosināta tiesiskās aizsardzības procesa (TAP) lieta, liecina Maksātnespējas reģistra informācija.

Informācija “Firmas.lv” liecina, ka 2.maijā “Zilā lagūna” iesniedza Rīgas pilsētas Pārdaugavas tiesā tiesiskās aizsardzības procesa pieteikumu, ievērojot Civilprocesa likumā noteiktos piekritības noteikumus.

Rīgas pilsētas Pārdaugavas tiesas tiesnese Elita Stelte-Auziņa pārbaudīja pieteikumu par TAP īstenošanu un saskaņā ar Civilprocesa likumu nolēma pieņemt pieteikumu un ierosināt uzņēmuma TAP lietu.

TAP pasākumu plāna izstrādei un saskaņošanai ar kreditoriem tiesnese “Zilajai lagūnai” noteikusi divus mēnešu – līdz 3.jūlijam – ilgu termiņu.

Jau ziņots, ka 2017.gadā “Zilā lagūna” apgrozījums bija 4,351 miljons eiro, kas ir par 3,5% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt peļņa bija 177 152 eiro, pretēji zaudējumiem gadu iepriekš.

“Zilā lagūna” dibināta 1997.gadā Daugavpils novada Kalkūnu pagastā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 1,156 miljoni eiro. Uzņēmums ražo dažāda veida zivju konservus, piemēram, siļķes (eļļā, marinādē), mazsālītas un kūpinātas siļķes,
lašveidīgo zivju delikateses, auksti un karsti kūpinātas skumbrijas, brētliņas sālījuma un pikantā mērcē, jūras kāpostus eļļā.

Tāpat uzņēmums ražo humusu ar zīmolu “HUM-HUM”.

Uzņēmuma lielākais īpašnieks ar 89,11% ir Mihails Kaidanovs, savukārt 10,89% kapitāldaļu pieder Igoram Širšonam.

LA.lv