Laukos
Gaļa un zivis

Zvejniecības uzņēmums “Irbe” pērn izkļuvis no zaudējumiem 0

Foto: LETA

Rojas uzņēmums SIA “Zvejnieku saimniecība Irbe” pagājušajā gadā strādāja ar 3,449 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 11,1% mazāk nekā gadu iepriekš, tikmēr uzņēmuma peļņa bija 56 783 eiro, pretēji 51 426 eiro zaudējumiem gadu iepriekš, liecina informācija “Firmas.lv”.

Vadības ziņojumā teikts, ka pērn uzņēmums nodarbojās ar zvejniecību noteikto zvejas limitu ietvaros un sasniedza atzīstamus rezultātus. Kompānija zivis realizēja Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Vācijā, Bulgārijā un Ukrainā.

Vadība arī norāda, ka uzņēmums pēc rekonstrukcijas nodeva ekspluatācijā zivju apstrādes ražotni un notekūdeņu ietaises. Jaunajā zivju apstrādes ražotnē ražo dažādu zivju kulināriju, kā arī kūpinājumus no savām iepirktajām izejvielām.

Vadība arī atzīmējusi, ka uzņēmuma īstermiņa mērķos ietilpst zivju zvejošana Rīgas jūras līcī zvejas limitu noteiktajā robežās, kā arī iepirkt zivis no Baltijas jūrā zvejojošajiem kuģiem. Svaigas un saldētas zivis kompānija plāno realizēt klientiem Latvijā un ārvalstīs. Savukārt “Irbe” ilgtermiņa mērķi ir paplašināt ražošanu ar jauniem produkcijas veidiem no zivju liemeņiem un filejām.

Uzņēmuma vadība arī atzīmējusi, ka plānos ietilpst arī iegādāties ātro individuālo iekārtu un šogad rudenī sākt jaunas ražošanas ēkas būvniecību.

Informācija “Firmas.lv” liecina, ka 2016.gadā kompānija strādāja ar 3,879 miljonu eiro apgrozījumu un 51 426 eiro zaudējumiem.

“Zvejnieku saimniecība Irbe” reģistrēta 1996.gadā Rojas novadā, pamatkapitāls ir 5680 eiro. Uzņēmuma vienīgais īpašnieks ir Lauris Jirgens.

LA.lv
LA
Laukos.lv
Laukos
Vai apdraudēta bezmaksas piena un augļu izdale skolās? Briselē spriedīs par programmas finansējumu
9 stundas
LA
Laukos.lv
Laukos
Viedoklis. Ukraiņu olu rēgs klīst pa Latviju
9 stundas
AT
Agro Tops
Laukos
Amerikāņi atjauno ‘Massey Ferguson’ traktorus
11 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

DK
Dace Kokareviča
Kultūra
Olande un Maļorka vai Ālandi un Maljorka? Mainās īpašvārdu rakstība
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Taksistu konflikts lidostā: policija sāk lietvedību
3 stundas
JL
Juris Lorencs
Latvijā
Juris Lorencs: Latvijas neatkarības garants esam tikai mēs paši 1
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Avārijā uz Ventspils šosejas gājis bojā autovadītājs
1 stunda
LE
LETA
Pasaulē
Latvijas uzņēmuma interesēs mēģināts uzpirkt Lietuvas Bruņoto spēku virsnieku
2 stundas