Laukos
Gaļa un zivis

“Forevers” veikalu attīstībā iegulda vairāk nekā 100 000 eiro0


“Forevers” īpašnieks Andrejs Ždans.
“Forevers” īpašnieks Andrejs Ždans.
Foto – Karīna Miezāja

Gaļas pārstrādes uzņēmums SIA “Forevers” sava veikalu tīkla attīstībā šogad iegulda vairāk nekā 100 000 eiro, atklājot 12 jaunus veikalus un modernizējot 11, informē uzņēmuma pārstāvji.

Savukārt līdz šī gada beigām “Forevers” veikalu tīkls tiks modernizēts un paplašināts, atverot vēl četrus veikalus, kā arī rekonstruējot 13 tirdzniecības vietas.

Mērķtiecīgas investīcijas veikalu tīkla attīstībā ir daļa no “Forevers” ilgtermiņa programmas. Pērn tika atvērtas deviņas jaunas tirdzniecības vietas, bet renovēti 12 veikali visā Latvijā. Kopējais “Forevers” veikalu skaits šobrīd ir 89, pārklājot visu Latvijas teritoriju.

Kā liecina “Forevers” veiktais pētījums par patērētāju iepirkšanās paradumiem sadarbībā ar pētījumu aģentūru “RAIT”, gaļas produktus specializētajos veikalos iegādājas 52% Latvijas iedzīvotāju. Reaģējot uz tirgus tendencēm, “Forevers” iegulda sava veikalu tīklu attīstībā atbilstoši pērn ieviestajai koncepcijai. Tā paredz, ka līdzās uzņēmuma ražojumiem tiek tirgoti arī citi ikdienas vajadzībām nepieciešami pārtikas produkti, piemēram, piena produkti, zivis, maize u.c.

“Sekojot patērētāju pieprasījumam, stiprinām pozīcijas vietējā tirgū, mērķtiecīgi modernizējot veikalu tīklu, lai panāktu lielāku saražotās produkcijas realizācijas apjomu. Gan izdevīgas cenas, kas vienlaikus ir būtisks “Forevers” darbības princips kopumā, plašs gaļas produkcijas sortiments, kā arī individuāla pieeja pircēju apkalpošanas sfērā ir faktori, kas veicina nišas veikalu konkurētspēju. Tendences liecina, ka turpmākajos gados specializēto veikalu popularitāte turpinās pieaugt,” atzina “Forevers” valdes loceklis Andrejs Ždans.

Kā liecina “Firmas.lv” dati, “Forevers” pagājušajā gadā strādāja ar 37,535 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 7,4% vairāk nekā gadu iepriekš, bet peļņa pieauga 2,8 reizes – līdz 2,887 miljoniem eiro, liecina informācija “Firmas.lv”.

“Forevers” reģistrēts 1996.gadā, pamatkapitāls ir 6,305 miljoni eiro. “Forevers” ražo desas, cīsiņus, kūpinājumus, kā arī svaigas gaļas produkciju. Kompānijas vienīgais īpašnieks ir Andrejs Ždans.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
LE
LETA
Laukos
Sākta diskusija par Latvijā ražotās pārtikas produkcijas īpatsvara palielināšanu veikalos
19 stundas
IM
Ingrīda Mičāne
Laukos
Laukos dzīvot – ne tikai “forši”, bet arī droši
22 stundas
LE
LETA
Laukos
Biedrība: Pērn Latvijā siera patēriņš uz vienu iedzīvotāju audzis līdz 21 kilogramam
22 stundas

Lasītākie

EL
Egils Līcītis
Latvijā
“Liepāja krīzei pretdarbojas no pirmās dienas.” Saruna ar pilsētas mēru Jāni Vilnīti 1
10 stundas
LE
LETA
Veselam
Sociālās aprūpes centra “Allaži” darbiniekam konstatēta saslimšana ar Covid-19
10 stundas
AK
Atis Klimovičs
Pasaulē
Atis Klimovičs: Kurš vīruss bīstamāks?
10 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Mirušo skaits koronavīrusa pandēmijā pārsniedz 50 000
8 stundas
LE
LETA
Dabā
Stiprākais vējš gaidāms nakts pirmajā pusē Kurzemē: dzeltenais brīdinājums
16 stundas