Laukos
Tehnika

Amerikāņi laiž klajā jaunu ‘New Holland’ traktoru ar četrām kāpurķēdēm0

Publicitātes foto.

Jaunie T9 sērijas New Holland traktori aprīkoti ar Cursor 13 dzinēju un sistēmu Intercooler, kā arī elektronisko Common Rail iesmidzinājumu.

Inovatīvā jaudas vadības sistēma Engine Power Management ļauj kontrolēt un uzturēt vajadzīgos traktora darba ātruma režīmus smagos, energoietilpīgos transporta darbos.

Pieejama diferenciāļa un priekšējā tilta bloķēšanas automātiskā vadība.

FullPowershift
16 x 2 pārnesumu kārba ar pārnesumu plūdenas pārslēgšanas sistēmu un kustības ātruma regulēšanu GSM nodrošina iestatīto pastāvīgā ātruma līmeni ar vislielāko degvielas ekonomiju, automātiski pārslēdzot pārnesumus. Hidrosūkņa ražīgums – 159 l/min.

Ērtie vadības rīki un Deluxe kabīne ar panorāmas skatu ļauj operatoram justies kā daļai no mašīnas. Operatora darba vieta SideWinder II ar multifunkcionālo džoistiku, integrētais vadības panelis, Intelliview III monitors nodrošina maksimālu operatora komfortu. Pastāv iespēja kabīni nokomplektēt ar četrpunktu pakari, kas līdz minimumam samazina vibrāciju līmeni kustības laikā.

Visi T9 SmartTrax modeļi tiek komplektēti ar speciālām kāpurķēdēm, kas īpaši ērtas darbā akmeņainās augsnēs.

Ražotājs uzskata, ka jaunie New Holland T9 SmartTrax kāpurķēžu traktori ļaus saimniekiem pavasarī agrāk uzbraukt uz lauka, tādējādi netērējot dārgo sējas laiku. Tie mazinās augsnes sablīvēšanu, kas savukārt paātrinās sējumu veģetāciju, kā arī tiks ietaupīta degviela sablīvējuma likvidācijai nākamajās sezonās.

Jaunie New Holland modeļi tiek ražoti Fargo rūpnīcā ASV.


Sagatavots pēc āŗzemju preses materiāliem
Vairāk lasiet žurnālā Agro Tops

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.