Laukos
Mežsaimniecība

Kokzāģētavai “Inčukalns Timber” pērn peļņas samazinājums0

Foto no LA arhīva.

AS “Inčukalns Timber”, kas uzmēra un šķiro zāģmateriālus, apgrozījums pērn bija 1,697 miljoni eiro, kas ir par 0,2% vairāk nekā 2018.gadā, tikmēr uzņēmuma peļņa samazinājās 3,1 reizi un bija 80 811 eiro, liecina informācija “Firmas.lv”.

Kompānijas gada pārskata vadības ziņojumā atzīmēts, ka pērn nebija nozīmīgas svārstības sniegtajos pakalpojumos, tādējādi apgrozījums saglabājās praktiski nemainīgs.

Lielāko daļu no kompānijas apgrozījuma 2019.gadā veidoja ieņēmumi no sniegtajiem zāģbaļķu šķirošanas un uzglabāšanas pakalpojumiem.

“Inčukalns Timber” vadība arī norāda, ka plāno vairākas nozīmīgas investīcijas zāģbaļķu šķirošanas laukuma attīstībā. Uzņēmums noslēdzis blakus esošās zemes ilgtermiņa nomas līgumu ar “Latvijas valsts mežiem” ar mērķi izbūvēt notekūdeņu attīrīšanas iekārtas un paplašināt zāģbaļķu uzglabāšanas laukumu.

Tāpat tālākā nākotnē “Inčukalns Timber” plāno iegādāties un uzstādīt jaunu zāģbaļķu šķirošanas līniju, lai nodrošinātu efektīvāku un kvalitatīvāku zāģbaļķu šķiršanas pakalpojumu. Uzņēmums plāno investēt arī jaunas traktortehnikas iegādē.

2018.gadā “Inčukalns Timber” strādāja ar 1,693 miljonu eiro apgrozījumu, kas bija apmēram iepriekšējā gada līmenī, savukārt kompānijas peļņa pieauga 4,8 reizes – līdz 253 802 eiro.

“Inčukalns Timber” reģistrēta 1994.gadā, un tās pamatkapitāls ir 4,293 miljoni eiro. “Inčukalns Timber” pamatdarbības joma ir dažādu pakalpojumu sniegšana akcionāram “Rettenmeier Baltic Timber”. Būtiskākais no pakalpojumiem ir “Rettenmeier Baltic Timber” piegādāto zāģbaļķu uzmērīšana, šķirošana un uzglabāšana.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
LA
LA.LV
Laukos
VIDEO. Samilzis konflikts starp biškopjiem un rapšu lauku īpašniekiem: bites tika nogalinātas un sabrauktas ar traktora riepām 1
2 dienas
LE
LETA/BNS
Laukos
Igaunijā vidējā jēlpiena iepirkuma cena šogad aprīlī bija 303,49 eiro par tonnu 2
3 dienas
LE
LETA
Laukos
Lauksaimniecības nevalstiskās organizācijas cer plašāk iesaistīt nozarei būtisku lēmumu pieņemšanā
3 dienas

Lasītākie

LL
LETA, LA.lv
Latvijā
Interesantās un spraigās diskusijās vienojas par Covid-19 pārvarēšanai nepieciešamajiem miljardiem 1
10 stundas
LE
LETA
Veselam
Pacientu līdzmaksājumu nodrošināšanai un infrastruktūrai plāno ieguldīt 120 miljonus eiro
9 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Panorāmas ratu Pārdaugavā būvēs uzņēmums, kas nav veicis nekādu saimniecisko darbību
6 stundas
LE
LETA
Latvijā
“Facebook” publicēts rosinājums nošaut Valsts prezidentu Levitu “sapurina” drošības iestādes 10
10 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Izvērtējot situāciju Latvijā, atkārtoti aicina atlikt novadu reformas virzību 1
9 stundas