Laukos
Mežsaimniecība

Kokzāģētavai “Inčukalns Timber” pērn peļņas samazinājums0

Foto no LA arhīva.

AS “Inčukalns Timber”, kas uzmēra un šķiro zāģmateriālus, apgrozījums pērn bija 1,697 miljoni eiro, kas ir par 0,2% vairāk nekā 2018.gadā, tikmēr uzņēmuma peļņa samazinājās 3,1 reizi un bija 80 811 eiro, liecina informācija “Firmas.lv”.

Kompānijas gada pārskata vadības ziņojumā atzīmēts, ka pērn nebija nozīmīgas svārstības sniegtajos pakalpojumos, tādējādi apgrozījums saglabājās praktiski nemainīgs.

Lielāko daļu no kompānijas apgrozījuma 2019.gadā veidoja ieņēmumi no sniegtajiem zāģbaļķu šķirošanas un uzglabāšanas pakalpojumiem.

“Inčukalns Timber” vadība arī norāda, ka plāno vairākas nozīmīgas investīcijas zāģbaļķu šķirošanas laukuma attīstībā. Uzņēmums noslēdzis blakus esošās zemes ilgtermiņa nomas līgumu ar “Latvijas valsts mežiem” ar mērķi izbūvēt notekūdeņu attīrīšanas iekārtas un paplašināt zāģbaļķu uzglabāšanas laukumu.

Tāpat tālākā nākotnē “Inčukalns Timber” plāno iegādāties un uzstādīt jaunu zāģbaļķu šķirošanas līniju, lai nodrošinātu efektīvāku un kvalitatīvāku zāģbaļķu šķiršanas pakalpojumu. Uzņēmums plāno investēt arī jaunas traktortehnikas iegādē.

2018.gadā “Inčukalns Timber” strādāja ar 1,693 miljonu eiro apgrozījumu, kas bija apmēram iepriekšējā gada līmenī, savukārt kompānijas peļņa pieauga 4,8 reizes – līdz 253 802 eiro.

“Inčukalns Timber” reģistrēta 1994.gadā, un tās pamatkapitāls ir 4,293 miljoni eiro. “Inčukalns Timber” pamatdarbības joma ir dažādu pakalpojumu sniegšana akcionāram “Rettenmeier Baltic Timber”. Būtiskākais no pakalpojumiem ir “Rettenmeier Baltic Timber” piegādāto zāģbaļķu uzmērīšana, šķirošana un uzglabāšana.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
LE
LETA
Laukos
Sākta diskusija par Latvijā ražotās pārtikas produkcijas īpatsvara palielināšanu veikalos
20 stundas
IM
Ingrīda Mičāne
Laukos
Laukos dzīvot – ne tikai “forši”, bet arī droši
23 stundas
LE
LETA
Laukos
Biedrība: Pērn Latvijā siera patēriņš uz vienu iedzīvotāju audzis līdz 21 kilogramam
23 stundas

Lasītākie

Uldis Šmits
Pasaulē
“Zaļo joslu” Šengena: Robežpunktos jālaiž cauri ne tikai kravas, bet arī viesstrādnieki
20 minūtes
JL
Juris Lorencs
Latvijā
Juris Lorencs: Kovidmuļķi un kovidnoziedznieki
9 minūtes
LE
LETA
Pasaulē
ASV diennaktī reģistrēti 1169 jauni Covid-19 upuri – jauns pasaules rekords
32 minūtes
LL
LETA, LA.lv
Dabā
Naktī Ventspils ostā reģistrētas vēja brāzmas līdz teju 30 m/s
46 minūtes
OZ
Olafs Zvejnieks
Ekonomika
“Smart-ID”: darījumu skaits audzis trīskārt
15 minūtes