Laukos
Piensaimniecība

“Latvijas pienam” notekūdeņu priekšattīrīšanas tehnoloģijas un aprīkojums izmaksās 454 500 eiro0

Foto – Ivars Bušmanis

Piena ražotāju kooperatīvu izveidotajam piena pārstrādes uzņēmumam “Latvijas piens” notekūdeņu priekšattīrīšanas tehnoloģijas un aprīkojums izmaksās 454 500 eiro, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā.

“Latvijas piena” izsludinātajā iepirkumu konkursā par notekūdeņu priekšattīrīšanas ietaises tehnoloģijas, tehnoloģiskā aprīkojuma piegādi un montāžu, ietaišu palaišanu, noregulēšanu un personāla apmācību sešu pretendentu vidū par uzvarēju atzīta Polijas kompānija “Nijhuis Industries Central Europe”, kuras piedāvātā līgumcena ir 454 500 eiro bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN).

Sākotnēji “Latvijas piens” notekūdeņu priekšattīrīšanas ietaises tehnoloģijās un aprīkojumā plānoja ieguldīt 550 000 eiro.

Investīciju projektu plānots īstenot līdz šā gada 29.novembrim, Eiropas Savienības (ES) Eiropas Reģionālās attīstības fonda “Interreg” Baltijas jūras transnacionālās sadarbības programmā 2014.-2020.gadam.

Jau vēstīts, ka Vācijas koncerns “Fude + Serrahn Milchprodukte” 2017.gadā iegādājās “Latvijas piena” kontrolpaketi no kooperatīva “Latraps”, līdz ar to patlaban rūpnīcas 75,1% daļu pieder “Fude+Serrahn Milchprodukte” meitasuzņēmumam “Eximo Agro-Marketing”, 14,5% – “Latraps”, 8,5% – piensaimnieku kooperatīvam “Dzēse”, bet 1,9% – graudkopības kooperatīvam VAKS.

Tāpat ziņots, ka finanšu gadā, kas ilga no 2017.gada 1.jūlijam līdz 2017.gada 31.decembrim, “Latvijas piens” strādāja ar 19,37 miljonu eiro apgrozījumu un 848 594 eiro zaudējumiem. Uzņēmuma 2018.gada finanšu dati vēl nav publiskoti.

“Latvijas piens” ir Latvijas lauksaimnieku veidots uzņēmums, kas darbu sāka 2012.gada nogalē. Kopš 2014.gada uzņēmums fokusējies un attīstījis siera ražošanu.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
LA
Laukos.lv
Laukos
Gerhards Polijā diskutēs par ES lauksaimniecības politikas nākotni
1 diena
SD
Sandra Dieziņa
Laukos
“Uzvara-Lauks” peļņa pieaug 4,7 reizes
1 diena
AT
Agro Tops
Laukos
Padoms zemniekam. Vasaras un ziemas miežu šķirņu piedāvājums šajā sezonā
2 dienas

Lasītākie raksti

LE
LETA
Dabā
Svētdien aizvien stipri pūtīs vējš. Rīgā – no jauna dzeltenais brīdinājums
3 stundas
LE
LETA
Latvijā
Bijušie policijas priekšnieki skeptiski par melu detektora izmantošanu amata konkursā
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Svētdienas rītā vēja postījumu dēļ bez elektrības vēl aptuveni 700 “Sadales tīkla” klientu
27 minūtes
VE
Veselam.lv
Veselam
Bērnu slimnīcā veic sarežģītu operāciju pacientam ar kustību traucējumiem
2 stundas
LE
LETA/LA.LV
Sports
VIDEO. Girgensons gūst Latvijas hokejistu ātrākos vārtus NHL
4 stundas