Laukos
Piensaimniecība

“Lopkopības izmēģinājumu stacija Latgale” par 1,34 miljoniem eiro pirks lopbarības pārstrādes līniju0


Ilustratīvs attēls.
Ilustratīvs attēls.
Foto- Valdis Semjonovs

Viļānu novada Radopoles uzņēmums “Lopkopības izmēģinājumu stacija Latgale” ieguldīs 1,346 miljonus eiro lopbarības pārstrādes līnijas būvniecībā, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā.

Uzņēmuma izsludinātajā iepirkumu konkursā trīs pretendentu vidū uzvarējusi kompānija “Latgalija”, kuras piedāvātā līgumcena ir 1,346 miljoni eiro.

Saskaņā ar tehnisko specifikāciju konkursa uzvarētājam jāpiegādā autotransporta svari, jāizveido graudu pieņemšanas bedre, jāuzceļ graudu glabāšanas torņi, graudu kalte, graudu transportieru un tīrītāju novietne, lopbarības sagatavošanas līnijq jeb jāuzstāda kombinētās lopbarības mini rūpnīca, jāizveido ražošanas putekļu atbērtne un jāveic ēkas pirmā stāva telpu grupas kosmētiskais remonts.

Investīciju projektu plānots īstenot līdz nākamā gada 20.jūlijam. Lopbarības pārstrādes līnijas būvniecībai uzņēmums plāno piesaistīt finansējumu ES Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) pasākuma “Ieguldījumi materiālajos aktīvos” apakšpasākuma “Atbalsts ieguldījumiem pārstrādē”

Jau ziņots, ka “Lopkopības izmēģinājumu stacija Latgale” pērn ir uzbūvējusi jaunu piena lopkopības fermu, tādējādi uzlabojot piena kvalitāti un audzējot svaigpiena ražošanas apmērus.

Jaunās fermas būvniecības pirmais posms izmaksāja 2,26 miljonus eiro. Taču uzņēmuma plānos bija arī īstenot projekta otro posmu, izbūvējot papildu kūti, ceļus, laukumus un skābbarības bedres un tādējādi projekta kopējās izmaksas tika lēstas apmēram 3,3 miljoni eiro.

Informācija “Firmas.lv” liecina, ka “Lopkopības izmēģinājumu staciju Latgale” apgrozījums 2017.gadā bija 1,737 miljoni eiro, bet peļņa – 781 560 eiro.

Kompānija ir reģistrēta 1991.gadā un tās pamatkapitāls ir 433 670 eiro. “Lopkopības izmēģinājumu stacija Latgale” pieder vairākiem akcionāriem, taču tā kā uzņēmums ir akciju sabiedrība, tam nav Uzņēmumu reģistrā obligāti jāiesniedz informācija par īpašniekiem, tāpēc šī informācija var neatbilst patiesībai.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
AT
Agro Tops
Laukos
Baltkrievi demonstrē jaunāko ‘MTZ’ traktoru ar jaudu līdz 150 Zs 1
12 stundas
LE
LETA
Laukos
LVM: Sala trūkums ieviesis būtiskas korekcijas mežizstrādes darbos 1
13 stundas
AT
Agro Tops
Laukos
Padoms lopkopim. pH – svarīgs liellopu gaļas kvalitātes rādītājs
13 stundas

Lasītākie raksti

AK
Atis Klimovičs
Pasaulē
Gaidāms politiski karsts pavasaris. Ata Klimoviča reportāža no Gruzijas
Speciālreportāža 4 stundas
FG
Franks Gordons
Pasaulē
Franks Gordons: Kā pirmajai “iedzēla” Latvijai
4 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Lielbritānija pēdējo reizi piedalās ES augsta līmeņa sanāksmē
2 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
Uzņēmēja no Latvijas tīra birojus Gērnsijā 1
3 stundas
LA
LA.LV
Sports
FOTO, VIDEO: Rīgas “Dinamo” kapteiņa Dārziņa jubilejā 11. reizi sezonā paliek “sausā”
2 stundas