Laukos
Graudkopība

“Rīgas dzirnavnieks” reģistrējis komercķīlu par 980 000 eiro0


Graudu pieņemšana ” Rīgas dzirnavniekā”.
Graudu pieņemšana ” Rīgas dzirnavniekā”.
Foto: F64

Graudu pārstrādes uzņēmums AS “Rīgas dzirnavnieks” reģistrējis komercķīlu ar nodrošinātā prasījuma maksimālo summu 980 000 eiro, liecina informācija “Firmas.lv”.

Ar komercķīlu uzņēmums par labu “Swedbank” ieķīlājis visus krājumus kā lietu kopību uz ieķīlāšanas brīdi, visas prasījuma tiesības kā lietu kopību uz ieķīlāšanas brīdi, lietu kopības nākamās sastāvdaļas, visas pajas, akcijas un obligācijas kā lietu kopību, visus ķermeniskos pamatlīdzekļus kā lietu kopību uz ieķīlāšanas brīdi, visus nemateriālos ieguldījumus kā lietu kopību uz ieķīlāšanas brīdi, kā arī visu šo lietu kopības nākamās sastāvdaļas.

Komercķīla nodrošina līgumu par finanšu tirgus darījumiem. Komercķīlas priekšmetā ietilpst arī tie komercķīlas devēja pamatlīdzekļi, kuri uzskaitīti komercķīlas līguma pamatlīdzekļu sarakstā, pamatojoties uz “Rīgas dzirnavnieka” 2020.gada 7.janvāra bilanci.

Komercķīlas devējs apņēmies bez komercķīlas ņēmēja rakstveida piekrišanas neizvest komercķīlas priekšmetu ārpus Latvijas, savukārt komercķīlas ņēmējam ir tiesības pārdot ieķīlāto mantu bez izsoles. Komercķīlas priekšmetu aizliegts arī atkārtoti ieķīlāt.

Komercķīla ir reģistrēta ceturtdien, 9.janvārī.

Jau vēstīts, ka “Rīgas dzirnavnieka” apgrozījums pagājušajā finanšu gadā, kas ilga no 2018.gada 1.jūlija līdz 2019.gada 30.jūnijam, bija 23,565 miljoni eiro, kas ir par 0,7% mazāk nekā iepriekšējā finanšu gadā, kā arī kompānija cieta zaudējumus 415 575 eiro apmērā pretstatā peļņai gadu iepriekš.

Kompānija “Rīgas dzirnavnieks” reģistrēta 1991.gada oktobrī, un tās pamatkapitāls ir 6,549 miljoni eiro. ”Rīgas dzirnavnieks” ražo graudu pārstrādes produktus – kviešu un rudzu miltus, miltu maisījumus, pārslas, placinātus graudus un putraimus industriālajiem patērētājiem, kā arī fasēto produkciju individuālam patēriņam ar zīmoliem “Herkuless”, “Hercogs” un “Īsta saimniece”. “Rīgas dzirnavnieks” ir daļa no “Baltic Mill” grupas.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
LA
Laukos.lv
Laukos
Gerhards Polijā diskutēs par ES lauksaimniecības politikas nākotni
1 diena
SD
Sandra Dieziņa
Laukos
“Uzvara-Lauks” peļņa pieaug 4,7 reizes
1 diena
AT
Agro Tops
Laukos
Padoms zemniekam. Vasaras un ziemas miežu šķirņu piedāvājums šajā sezonā
2 dienas

Lasītākie raksti

LE
LETA
Dabā
Svētdien aizvien stipri pūtīs vējš. Rīgā – no jauna dzeltenais brīdinājums
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Bijušie policijas priekšnieki skeptiski par melu detektora izmantošanu amata konkursā
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Svētdienas rītā vēja postījumu dēļ bez elektrības vēl aptuveni 700 “Sadales tīkla” klientu
18 minūtes
VE
Veselam.lv
Veselam
Bērnu slimnīcā veic sarežģītu operāciju pacientam ar kustību traucējumiem
2 stundas
LE
LETA/LA.LV
Sports
VIDEO. Girgensons gūst Latvijas hokejistu ātrākos vārtus NHL
4 stundas