Laukos
Politika

Saeimā ievēlētais Didzis Šmits lēmumu par zivrūpnieku savienības turpmāku vadīšanu pieņems pēc tās biedru sapulces0


Didzis Šmits.
Didzis Šmits.
Foto: LETA

Jaunajā Saeimas sasaukumā ievēlētais Latvijas Zivrūpnieku savienības (LZS) prezidents, bijušais “RīgaTV 24” raidījuma vadītājs Didzis Šmits lēmumu par to, vai turpināt vadīt LZS vai nē, pieņems pēc apspriešanās ar LZS biedriem šo piektdien, 12.oktobrī plānotajā biedrības kopsapulcē par nozares aktualitātēm.

“Gribu aprunāties ar visiem LZS biedriem, vai ir prātīgi LZS vadīt arī turpmāk. Lēmums ir ļoti atkarīgs no viņu viedokļa,” sacīja Šmits.

Vienlaikus viņš norādīja, ka labprāt turpinātu vadīt LZS, ja saņems atbalstu no biedriem un gūs pārliecību, ka šo darbu var savienot ar Saeimu. “Es labprāt to darītu arī turpmāk, bet jautājums ir tīri no praktiskā viedokļa, vai abus darbus izdosies savienot,” sacīja Šmits, norādot, ka jebkurā gadījumā turpinās pārstāvēt zivju pārstrādātāju un rūpnieku intereses Saeimā.

Šmits pagaidām atturējās komentēt, kā viņš rīkotos, ja partija “KPV LV” viņu virzītu zemkopības ministra amatam. “Nav tādas sarunas bijušas. Šodien mums bija tikai pirmā tikšanās ar Jauno konservatīvo partiju (JKP), kas, manuprāt, aizritēja pozitīvi, bet līdz kaut kam konkrētākam vēl ir ļoti tālu. Es tiešām neesmu domājis par šādām lietām, jo vispirms ir jātiek līdz kaut kam vairāk, lai šāds jautājums parādītos dienaskārtībā,” sprieda jaunievēlētais deputāts.

Kā ziņots, saskaņā ar provizoriskajiem rezultātiem “Saskaņai” parlamentā varētu būt 23 vietas, politiskajai partijai “KPV LV” un JKP – katrai 16 vietas, “Attīstībai/Par!” un VL-TB/LNNK – katrai 13 vietas, ZZS – 11 vietas, bet “Jaunajai Vienotībai” – astoņas vietas.

No Rīgas apgabala par “KPV LV” nākamā parlamenta deputātu kļūs Saeimas deputāts un bijušais Latvijas Nacionālā teātra aktieris Artuss Kaimiņš, partijas premjerministra amata kandidāts un advokāts Aldis Gobzems, Šmits, Latvijas Nacionālā teātra aktieris Ivars Puga un SIA “Jumburgs” valdes locekle Iveta Benhena-Bēkena.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
LA
LA.LV
Laukos
VIDEO. Samilzis konflikts starp biškopjiem un rapšu lauku īpašniekiem: bites tika nogalinātas un sabrauktas ar traktora riepām 1
2 dienas
LE
LETA/BNS
Laukos
Igaunijā vidējā jēlpiena iepirkuma cena šogad aprīlī bija 303,49 eiro par tonnu 2
3 dienas
LE
LETA
Laukos
Lauksaimniecības nevalstiskās organizācijas cer plašāk iesaistīt nozarei būtisku lēmumu pieņemšanā
3 dienas

Lasītākie

LL
LETA, LA.lv
Latvijā
Interesantās un spraigās diskusijās vienojas par Covid-19 pārvarēšanai nepieciešamajiem miljardiem 1
10 stundas
LE
LETA
Veselam
Pacientu līdzmaksājumu nodrošināšanai un infrastruktūrai plāno ieguldīt 120 miljonus eiro
8 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Panorāmas ratu Pārdaugavā būvēs uzņēmums, kas nav veicis nekādu saimniecisko darbību
6 stundas
LE
LETA
Latvijā
“Facebook” publicēts rosinājums nošaut Valsts prezidentu Levitu “sapurina” drošības iestādes 10
10 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Izvērtējot situāciju Latvijā, atkārtoti aicina atlikt novadu reformas virzību 1
9 stundas