Laukos
Piensaimniecība

“Tukuma piens’ pērn strādājis ar apgrozījuma pieaugumu0

Publicitātes foto

Piena pārstrādes uzņēmums AS “Tukuma piens” pagājušajā gadā strādāja ar 55,098 miljonu eiro apgrozījumu, kas par 3,6% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt peļņa pieauga 2,6 reizes un sasniedza 4,643 miljonus eiro, liecina informācija “Firmas.lv”.

Uzņēmuma vadības ziņojumā teikts, ka kompānija pērn sadarbojās ar vairāk nekā 195 piegādātājiem, galvenokārt iepērkot pienu Kurzemē un Zemgalē.

2019.gadā mērķis ir nostiprināt līdera pozīcijas stratēģiskajos segmentos un attīstīt jaunu, perspektīvu produktu ražošanu vietējam tirgum un eksportam. Tāpat uzņēmums plāno darbu pie sortimenta optimizācijas un izejvielu kvalitātes nostiprināšanas.

Šogad “Tukuma piens” plāno ieguldīt resursus savu darbinieku profesionālajā attīstībā. Plānotas ražošanas modernizācijā un paplašināšanā, lai nodrošinātu uzņēmuma konkurētspēju.

“Tukuma piens” ir reģistrēta 1996.gadā, pamatkapitāls ir 1,4 miljoni eiro. Uzņēmums ražo vairāk nekā 200 piena produktus, tostarp zīmola “Baltais Exporta” svaigos piena produktus, zīmola “Baltais eko” ekoloģiskos produktus – jogurtus, biezpienu, krējumu, kefīru un citus.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.