Laukos
Politika

Zemkopības ministrs dosies reģionālajā vizītē uz Latgali0


Kaspars Gerhards.
Kaspars Gerhards.
Foto: Paula Čurkste

Zemkopības ministrs Kaspars Gerhards (NA) šodien dosies reģionālajā vizītē uz Latgali, informēja zemkopības ministra padomniece Santa Vaļuma.

Ministrs reģionālajā vizītē Latgalē apmeklēs Balvu un Rugāju novadus. Dienas pirmajā pusē Gerhards tiksies ar Balvu novada domes priekšsēdētāju Aigaru Pušpuru, kā arī pēcāk ar novada iedzīvotājiem un lauksaimniekiem, tostarp biedrības “Latgales ražojošo lauksaimnieku apvienība” pārstāvjiem.

Savukārt dienas otrajā pusē zemkopības ministrs Rugājos piedalīsies Eiropas Komisijas (EK) kampaņas “Mans reģions, mana Eiropa, mana nākotne” sadarbībā ar Latvijas Lauku forumu rīkotajā pasākumā “Laiks laukiem! Ko Eiropa dara kaimiņmājā?”.

Gerharda un Balvu novada domes priekšsēdētāja tikšanās laikā plānots diskutēt par Kopējās lauksaimniecības politikas pieejamo atbalsta finansējumu nākamajā plānošanas periodā, par iespējamajām aktivitātēm Balvu novada lauksaimniecības nozares attīstībai un citiem tematiem.

Pēcāk plānota tikšanās ar Balvu novada lauksaimniekiem un arī iedzīvotajiem, lai diskutētu par aktualitātēm lauksaimniecības un mežsaimniecības nozarēs. Tajā skaitā zemkopības ministrs atbildēs uz biedrības “Latgales ražojošo lauksaimnieku apvienība” vadītāja Aivara Bernāna un biedru jautājumiem.

Pasākuma “Laiks laukiem! Ko Eiropa dara kaimiņmājā?” kontekstā plānots apmeklēt zemnieku saimniecību “Silarozes-1”, pēc tam Rugāju tautas namā, Kurmenes ielā 87 Gerhards klātesošajiem sniegts ieskatu par uzņēmējdarbības iespējām lauku reģionos, inovatīvu, gudru un ilgtspējīgu pieeju lauku reģionu attīstībā.

Pasākumā klātesošos uzrunās EK pārstāvniecības Latvijā vadītājs Andris Kužnieks, biedrības “Latvijas Lauku forums” izpilddirektore Anita Seļicka, kā arī Lauku atbalsta dienesta vadītājs Ģirts Krūmiņš.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
SD
Sandra Dieziņa
Laukos
“Uzvara-Lauks” peļņa pieaug 4,7 reizes
1 diena
AT
Agro Tops
Laukos
Padoms zemniekam. Vasaras un ziemas miežu šķirņu piedāvājums šajā sezonā
1 diena
AT
Agro Tops
Laukos
Prognoze. Kā attīstīsies ES gaļas tirgus? Ražošana, cenas un noiets 1
2 dienas

Lasītākie raksti

LE
LETA
Dabā
Svētdien aizvien stipri pūtīs vējš. Rīgā – no jauna dzeltenais brīdinājums
2 stundas
VE
Veselam.lv
Veselam
Bērnu slimnīcā veic sarežģītu operāciju pacientam ar kustību traucējumiem
1 stunda
LE
LETA/LA.LV
Sports
VIDEO. Girgensons gūst Latvijas hokejistu ātrākos vārtus NHL
4 stundas
LE
LETA
Latvijā
Bijušie policijas priekšnieki skeptiski par melu detektora izmantošanu amata konkursā
31 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Gada pirmajos divos mēnešos Latvijā dzēsti 18 kūlas ugunsgrēki
1 stunda